Kezban damgası böyle mi olurmuş?

sırf öptürmedik , yalakalık yapıp aşkim canım cicim böceğim eşek arım demedim diye , o bu tarz biri ol dediği ve ben "olamadığım" için bu damgayı yemek ne kadar doğru? bunları yapmayan kezban mıymış?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Onu diyene ana avrat sövsen bile sevaba girersin inan.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen kezban değilsin ama o kamil büyük ihtimalle. En iyisini yapmışsın vakit kaybetmeye değmez.

1|0
    0|0
  • Bu sene kezbanlar moda oldu.

1|0
    0|0
  • kezban dediğimiz şahıslar bakımsız,aptal gözükmeye ÇALIŞAN kızlar oluyor senin dediğinle alakası yok bence kız dediğin ağırbaşlı olmalı

1|1
    0|0
  • Kaşarsan gereğini yapacaksın,namusluysan gereğini yapacaksın. Olduğun gibi görünmemektir kezbanlık

1|2
    0|0
  • sana onu diyene sen de sktir git de. bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • öyle diyenlere aldırış etme kendileri çok iyide sanki başkalarına diyorlar :))

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam ole biriyle ilişki değil yanından bile geçmem canım bnim boşver

0|0
    0|0
  • onu dıyenın taaaaaaaaa herkes onune gelenı yapmak yatmak ıstıyo ama evlenırken bakıre ıstyoooo

2|0
    0|2
  • Babaannemin adından ne istiyorlar anlamıyorum...

1|0
    0|0
  • kaşar olmaktan iyidir yine ama:) öpüşmek o kadar da kaşar işi değil yaa.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok sinir oldum bak şimdi, hiç takma kafana ses çıkarmıycan böylelerine konuşur konuşur susar

0|0
    0|0
  • bana göre kezban: tahrik etmek için her haltı yapıp adam yakınlaşmak istediğinde aaay sapık buooo diye dır dır eden kızdır. senin tavrın başından belliyse kendine bunu yakıştırma boşver gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...