Arkadaşlar bana akıl verin lütfen

arkadaşlar eski sevgilimle geri birleşmek istiyorum.. mesaj atıyorum hani cevap vermiyor. facesinde ekli değilim. ancak benden ayrıldığından beri hep twitinde unutamıyorum falan diye laflar ediyor. hatta hayatına birisini aldi bende bunu duyunca benden başkasıyla mutlu olamıycaksın dedim. yakın arkadaşı aklı sıra benle dalga geçti falan hatta sevdiğim kız adına o seni sevmiyorki falan dedi bende nerden biliyorsun sevmediğini hem sen niye diyorsun bunu karışmasana sen dedim sustu.. bu yakın arkadaşıda unut onu unutmalısın unutki canın acımasın falan diye laflar ediyodu ben bunu sevdiğim kıza diyince anılmadı sanal ortamda hiç.o kişiden ayrıldı.. sonradan başkasıyla da konuşmaya başlamış onlada ayrıld.. twitten takip ettğimi bildiği halde yeni face açmış onu paylaşmış ekledim ancak kabul etmedi. her şeyi hani üstüme alınmaya başladım unutamadım demesini facesini yayınlamasını falan ancak neden mesajıma cevap vermiyor. nasıl cevap vermesini sağlayabilirim.. yardım edin

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yüzüne söyle bunları

0|0
    0|0
    • şuanlık tek yerim net ortamı hani çünkü buluşmuyor benimle. o arkadaşı uzak tutuyor. kızı hiç tek bırakmıyor. sevdiğim kız mesajlarımı paylaşıyormuş o arkadaşıyla yani dilinden öyle ya da böyle düşmüyorum.. arkadaşı da kıskançlıkdan mıdır nedir bilemem ama mesaj atmayacan ona falan diye laflar bile etti

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...