Yüzsüzlüğün dibine vurdum!!! napmalıyım??????????

ayrılalı baya oldu. ben ona mesaj atıyorum tekrar barışalım diyorum istemiyo.. baya soğumuş benden başkasını bulursam çıkarım diyo çok mutsuzum ya başkasının olmasını istemiyorum benimle kurduğu hayalleri başkasıyla yaşıyacak bir zamanlar çok seviyodu soğudu şimdi istemiyo beni hayatında. ben başkasını sevemiyorum. dayanamıyorum ya napcam onsuz olamıyorum sürekli mesaj atıyorum yüzsüzlüğün dibine vurdum!

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• oo en kötüsü. Soğumuşsa birdaha çok zor, ne kadar güzel ne kadar anlayışlı olursan ol soğuduğunda herşey bitiyor üzgünüm. Seninle aynı duruma bende düştüm, en sonunda kendimi uzaklaştırmak için ne gerekiyosa yaptım telefonufalanda kapadım tamamen. Sen ne kadar mesaj atarsan at iyice batıcaksın benden söylemesi, unutmaktan başka çaren yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• uyuz oluyorum şu gizli kullanıcılara her soruyu gizli soruyorlar ya bu ne ya sanki devlet işi yapıyorsun alt tarafı bir soru bu da mı kendini saklayarak soruyorsun sıkıysa profilini açta sorsana

0|0
    0|0
  • kendi haline bırak bence...

0|0
    0|0
    • NASIL? :( facemde ekli şuan konuşmak istiyorum deli gibi ama yazmıyo

• bırak hiç uğraşma yazma sende o yzmıyorsa böyle aşk mı olur arkdaş...uğraşma değrr mi...

• kendin etmiş kendin bulmuşsun bir nevi.. zaten barışıp tekrar başlasanız bile eskisi gibi olamayacaksınız ne yazıkki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bukadar üstüne gitme geri çekil zaten gerçekten soğuduysa naparsan yap olmaz çünkü bende soğudum ve beni defalarca araması bunaltması dahada rahatsızlık duymama nefret etmeme sebep oluyor rahat bırak kafanı dağıtacak başka şeyler ara derim

1|0
    0|0
  • bence seninkisi bir alışkanlık ya da takıntı olmuş.

1|0
    0|0
Yükleniyor...