İLAÇ ALMADAN VÜCUT YAPILIRMI (SERİ)

Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda body spor başladım 3-4 ay içerisinde nasıl diyeyim göğüs kaslarımın çıkmasını istiyorum sizce ilaç kullanıyımmı ? kullansamda fiyatları ne kadar oluyor

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle gönül rahatlıyla kullanabilirsin ama şuan supplament için çok erken en az 3 ay sonra başlamanı öneririm protein tozlarına

şöyle anlatıyım vücudun günlük kilo başına 1.5 ila 2 gr arası proteine ihtiyacı vardır bunu doğal yollardanda elde edebiliriz protein tozu kullanmak şart değil eğer doğal yolla ben günde 1.5 gr proteinimi alırım diosan ozaman kullanmana hiç gerek yok ama ben günlük protein ihtiyacımı karşılayamıyorum çok yemek yiyemiyorum diyorsan ozaman kullanırsın

Supplamentlerin hiçbir zararı ve yan etkileri yoktur ama gereğinden fazla kullanırsanız zararı olabilir

fiyat olarak markasına göre değişir 100 ila 200 tl arası olabiliyor bazen 300 tl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır kesinlikle kullanmayın. Kendinize zarardan fazla birşey olmaz.Benim bir arkadaşım var 3 ayda arnold gibi yaptı kendini, hem de ilaçsız.Düzgün ve organik beslenerek, düzenli uyuyarak ve haftanın 4 günü spor yaparak. Sonradan özel koruma olarak işe girdi...Yani yapılır sadece hayatınızı biraz daha düzenli yaşamalısınız.

0|0
    0|0
    • bu tozların ne gibi zararı olduğunu düşünüyorsunuz acaba bu bahsettiğimiz şey supplament grubuna giriyor ve ne bir zararı nede yan etkisi vardır konumuz steroid olsaydı zararı olurdu ama konumuz supplament

• 3 Ayda Steroidle Arnold Olamazsın Be Kızım

• benim arkadaşın zaten eskiden yapılı vücudu var.Sıska cılız vitaminsiz birisi isen kimse seni Arnold olarak beklemez zaten bu yıllar gerektirir.Ne alırsan ne kullanırsan kullan baklava yapamazsın.Ben arkadaşımın 4 ayda istediği gibi olduğunu söyledim.Önceden yaptığı sporu bırakarak tekrar geri döndükten sonra kendini topladı.Tozlar falan cart curt arkadaş adam gibi düzgün sağlıklı birşey istiyorsan en az 8-10 ay gibi bir süre gerekir.Bunu hep düzenli beslenerek yapabilirsinin.(be kızım)

• Arkadaşlar ben turkcell face paketi yaptım 4 tl ye sınırsız iptal ettirmek istiyorum iptal ettirince para yükleniyo mu yeniden yoksa iptal oluyo parası gelmiyomu acil cevap verirseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim...

0|0
    0|0
  • mümkün tabi doğallık genlerimizde var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Manyak gördüm de senin gibi manyak görmedim.3-4 ay spor yapıp elit sporcu olacağınımı veya şamppiyon olacağınımı sanıyorsun? Sakın kullanayım deme ilaç.Ama supplement (besin takviyesi) alabilirsin.İlaç dediğin de işin içine steroid,Growth hormon,insülin gibi ilaçlar girer.Fakat besin takviyeleri farklıdır

0|0
    0|0
  • Spor öncelikle sağlık için yapılır dostum.Bu ana fikri asla kaybetme ve spor hayatını bu temele oturt.Orayı burayı kısa zamanda şişirmekten hiç bir fayda sağlayanı görmedim , hepsinin zararlarını saymakla bitmez ama. Ne yaparsan yap aşırıya kaçma ve doğal beslen..

0|0
    0|0
  • Güzel Kardeşim Zaten İlk 3 Ay Supplement Kullanman Gerekmiyo Nedeni Zan Yeni Oldugun İçin Yediğin Besinler Yetiyo Düzenli Beslen 3 Ay Sonra Konu Aç Yardımcı Olalım

0|0
    0|0
  • Çok zor ilaçsız ama yapılır 3-4 ay onu olmaz 5 ay yap en az 1 ayda güçleniyorsunuz 2 ayda öyle daha da 3 de hafif gözüküyor 4 de belirginleşir 5 de tam olur :D kendimden biliyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...