Spor salonlarında kız erkek ayrımı var mı?

arkadaslar sevgılım kılo almak ıcın spor salonuna gıdecek. ama kızlarla bırmı o salon ?

Güncellemeler:
adem bozkurt bılen varmı?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Eğer özellikle bayanlara ayrı bir gün ve saat ayrılmamışsa genelde spor salonları kız-erkek karışık olur.

0|0
    0|0
  • Salonun kalitesine bağlıdır ve gelen kişilerin eğitim seviyesine . bazı salonlar bayanlar ve erkeklerin antrenman saatlerini ayrı yaparlar ama bazı salonlarda müşteri ve grup bulamadıkları için bayan erkek aynı saate denk getirirler. erkeklerle aynı saatte birlikte antrenman yapıcaksa kız arkadaşın ( salon ortamını iyi bilen biri olarak ) ya kız arkadaşıı gönderme yada sende onunla birlikte git

0|0
    0|0
  • ordaki kızlar sevgilin için kuyrukta mı?

0|1
    0|0
  • ayrı olan yer vardır ama bizim burda hep beraber kız erkek karışık

0|0
    0|0
  • ben özellikle ayrı olana gidiyorum işte bu sıkıntıyı yaşamamak için :)

0|0
    0|1
  • ulen bırde haremlık selamlık getırılmeyen o yer kaldı.. onuda basaracaksınız ... sevısme odaları bıle var ooo sen yanmıssın

0|0
    0|0
  • haremlik selamlık spor salonunna gönder. adamı çarşafa dola. birde olur olmaz yerlerine asma kilit as. noolur noolmaz. oradaki bayanlar zaten yana yana seninkini bekliyor:-)

0|0
    0|0
  • bir olanı var, ayır olanı var. hem nolacak gitsin. kızlar yer mi onu :))

0|0
    0|0
  • yapan var yapmayan varr ayrım nıye var anlamıs deılım...

0|0
    0|0
  • kaparlar orda çocuğu demedi deme..

0|0
    0|0
  • Bir olanda var ayrı Olanda Benim Salonum mesela iki grup kızlar ve erkekler .

0|0
    0|0
  • hepsi degil ama bazıları gün güne ayrıdır bazıları aynı gün ayrı bölümler.

0|0
    0|0
  • vr

0|0
    0|0
  • Evet bir.

0|0
    0|0
  • karışık biliyorum genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• değişir gittiği yere göre ama genelde kadınlar ve karma olarak ayrılır. yani muhtemelen sevgilin karma gruptadır. ama spor salonu yahu bu! terlemiş kızlar olacak kıskanılacak birşey değil :))

0|0
    0|1
    • chemistzy ben bu gizli'nin erkek arkadaşıyım. terlemiş kızlara özel bir ilgim var. neyse, çaktırma da, duymasın:P

• gizlilere cevap yazarken genelde hatrlrdım ama bu sefer gzümden kaçmış. halbuki terli kızlara olan ilginden hatrlamlıydım :S

• AYrı olanda var.

0|0
    0|0
  • Kadınlar için B-Fit, Shapes For Women tarzı yerler var ama erkekler için özel salon sanırım.

0|0
    0|0
  • bir olanıda var olmayananıda var bence ksıkandıgını belli etme kendine güven acık verme..

0|0
    0|0
  • Spor salonunda kız erkek ayrımı yapıldığını duymadım.

0|0
    0|0
  • bazı günlerde ayrı oluyor her zaman değil

0|0
    0|0
  • bazıları öle

0|0
    0|0
  • Değişir bir arada olnalar var ayrı olnalarda var.

0|0
    0|0
  • Bunu kıskanıyorsan daha neler çıkar karşına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...