Verdiğiniz Beddua Tuttu mu hiç? İlahi Adalet herkese adil davransa ne de güzel olurdu!

Siz birisine hiç Beddua verdiniz mi?

Ben çok acılar çektim, çok gözyaşları döktüm, ve buna sebep olan insan hala dımdık ayakta. O kadar beddua verdim, inim inim adımı inlesin dedim yüzün asla gülmesin dedim...ama sanki ilahi adalet onu koruyor gibi. Hayatı hergün biraz daha iyi, biraz daha güzel. verilen bedua ne zaman tutar...şöyle sorayım, birinin bedduasını hiç aldınız mı? Ve o kişiye tuttuğunu gördünüz mü, tuttu mu yani?

Ben öbür tarafta değil, burda bu hayatta görmek istiyorum o insanın acı çektiğini, verdiğim bedduanın tuttuğunu.

Birinin ahini hiç aldınız mı? aldıysanız nasıl ödediniz bu bedduanın bedelini? Kimlerin bedduası tutar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allah da parası olanın yanında güçlü olanın yanında birde keşke mazlumun yanında olsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yuh be ne bu kin

1|0
    1|0
  • yaradan herkese adil davranıyor ki zatyen! sadece adaleti beğenmeyenler bunu görmez o kadfar

0|0
    1|0
    • adil davranmiyor...davransaydi o zaman gözümden dökülen her yas damlasi kadar olmasa bile onunda düstügünü görürdüm :=)) buna ragmen aciyi hala ben cekiyorsam demek ki adil degil :=)

• dinden çıkmak üzeresin ya da çoktan çıktın onu ALLAH bilir ama seni ve ağladığın kişiyi yaradan hakkında ne dediğini farkında değilsin!

• beddua etmedim kimseye, gerek yok .

bad-dua kötü dua ingilizceden geçmiş sanırım :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nerden biliyorsun ki mutlu olduğunu belkide bu sana görünen kısmıdır.. Ben çok beddua aldım teklifini kabul etmeyip yıllarca aylarca peşimde olan insanlardan.. Ondan mıdır nedendir bilmiyorum hep mutsuz oldum.. Mutlu olduğum nadir oluyor..

0|0
    1|0
    • hala mutsuzmusun peki? yani o insan/insalardan sonra bir daha sevemedin mi?

• Sevdim tabii ki ama hep mutsuz oldum. Ayrılıkla bitti.. 1,5 yıldır hayatımda biri var seviyorum ama yine de mutsuzum ve çok zor süreçten geçiyorum.. Bi türlü mutlu olamıyorum..

Yükleniyor...