Kapat

Benim konu çok ilginç lütfen bakınız!!!

Geçen cuma günü lisede bilgisayar öğretmeni bizi fotoğraf çekmek için çağırdı bizde gittik 6 kişi benim fotoğrafımı çekti.Sonra ben çıktığımda bir arkadaşım arkadan bana tekme attı kasten.Sonra ben kim tekme attı dedim.Kimse bişey demedi sonra bel dedim kim tekme attıysa...Tekme atan kişi ortaya çıktı.Sonra bende kaval kemiğine tekme attım kalktı bana seni dövecem şimdi dedi.Ben çok sinirlendim sonra sınıfa gittik.Sınıfta seni dövecem dedi.Bende göz kırptım.Sonra zil çalınca bütün herkes sınıftan çıktı oyla 1 kişi kaldı kapıyı kapattı.Seni pis dövecem dedi.Ben konuşmadım sonra bana yumruk attı yere düştüm.Öfke patlaması oldu.Cuma gününün evvelinde bilgisayarda bir oyun oynamıştım.Hulk oyunu "Savior" diye bir görev vardı.O görevden çok etkilenmiştim.Bide görevde öyle bir müzik koymuşlardı ki.Sonra yere düştüğümde o müzik aklıma geldi ve daldım ona öyle bir omuz darbesi vurdum ki bayıldı sanki sonra gözüne bir yumruk vurdum morardı ve öğretmen gelip bizi disipline verdi.Sizce neden birden böyle oldu oyundan mı?

*Lütfen bilgisayar beynini yıkamış demeyin mantıklı cevaplar istiyorum"

0|0
20

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...