29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun :) Günün anlam ve önemi sizce nedir?

Arkadaşlar Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ışığında milletçe, ülkece 90 yaşımıza girdik ve Aziz cumhuriyetimizin daha nice 90 yıllar geçirmesini diliyoruz. Cumhuriyetimiz kolay kazanılmadı ve biz Türk gençleri, Atatürk torunları olarak asla hiçkimselere vermeyiz... Bu günün anlam ve önemi nedir? 29 Ekim size neler çağrıştırıyor? Ulu Önder'imize neler borçluyuz? Bugün kimler neler yapacak? Ben Bandıra'da fener alayına katılacağım ve Cumhuriyet Meydanında kutlamalar yapacağız :) AZİZ CUMHURİYETİMİZİN 90. YILI KUTLU OLSUN!... <3

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bugünlere kolay gelmedik biz Atalarımıza çok şey borçluyuz. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm silah arkadaşlarına canı gönülden minnettarım. Ne Mutlu ki bize böyle bir vatan bıraktılar, Bu vatanı , bu vatanın evlatları koruyup kollayacak yani bizler . Nice Mutlu Bayramlara hep beraber .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şeriat isteyenle delirir kudurur bu görüntüleri gördükçe.. bir zamanlar vatan millet sakarya deyip ölüme gidenler nasıl olduysa şimdide şeriat aşkıya yananlar var benimde onlara sözüm siz şeriat aşkıyla yanarsanız ya istiklal ya ölüm cumhriyet diyenler de var..

0|0
    0|0
  • Herkese iyi bayramlar öncelikle
    Daha önceki bayramlarda oldugu gibi bu bayramda da yine her zaman birşey oluyor ya. işte şimdide maden ocagı olayı var. :(

Ben artık şüpheleniyorum ama. 29 Ekime gölge düşürmeye mi calışılıyor.
    19 Mayısa da düşürüldü
    Yılmaz özdilin son yazısına baktım cidden analiz etmiş sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer gerçekten sizin gibi düşünen gençler halen kalmışsa, demek ki bu devleti satmaya kalkanların çabaları boşuna.Uğraşsınlar uğraşabildikleri kadar. Her taşın altında bir can bir canan yatan yurdumuzu daha nice 90. yıllara götürecek gençlerimiz olması dileği ile

CUMHURİYET BAYRMANIZIN KUTLU OLSUN!

0|0
    0|0
    • Çok ama çok teşekkür ederim sizin de cumhuriyet bayramınız kutlu olsun :)))) Bizler Cumhuriyetin ilelebet yılmaz bekçileriyiz... <3

• Kıskananlar çatlasın.Devleti yıkmak isteyenlerin ukteleri içlerinde kalsın.Sonuna kadar...Ben de size teşekkür ederim.

• Bak gördünmü?!

Ne kadar çok şeriatcı var ülkede , kimse birşey yazmamış .

Utanın !

Bu günlere , ATATÜRK sayesinde geldik , Recep de kimmiş?!

Gurur duyuyorum , hala belirli bir kesim tarafında kutlandığı için çok mutluyum .

Ağlayın firuze akpciler .

Mendil vereniniz yok .

0|0
    0|0
Yükleniyor...