Sizce olabilirim????

kızla yeni tanıştım çook uzaktan akraba oluyormuşuz yani dadısının dadısı gibi bir şey her neyse bayramda tanışmıştım bana karşı davranışları güzeldi eliyle ben konuşurken ağzımı kapatması bana yakın oturması hatta bir defa göz kırpdığı olmuştu uzaktan bakışırken açıkçası ben bundan hoşlandım ve bayram dönüşü facende ekledim o akşam baya bir konuştuk.Ertesi gün tekrar mesaj attığımda canı skkın gibiydi bende anlatmak istermisin dedim hyr t.derdim dedi.peki dedim konuyu kapatmak istedim ama bana hayat işte hayat diye mesaj attı bende anlatsana ne oluyor dedim hep yanında olmasını istediğin ve sebepsizce uzaklaştığın birisi oldumu dedi ve Şu an sana yazarken bile gözlerim doluyor anlıya biliyomusun dedi bende galiba sevgilisi var diye ondan hoşlandığımı söyledim biraz konuştuk ve bana yeni tanışmama rağmen yanımda olmaya çalıştığın için t.ederim dedi.sonra yine konuşurken derdim paylaşmamı istiyosun t.ederim dedi sizce bu nedemek benimle tanıştıktan sonra o kişiden uzaklaşmış olabilirmi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim hoşlanmış senden ve kız bu ara boşlukta sarılacak birini arıyor resmen :D böyle şeyler yazmayın la duygulanıyorum bak spora vurucam kendimi şimdi . uzak akraba olması sorun değil bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilim beni iki yıl önce terk etti ama hala onu unutamadım. pişman olmasını bekledim ama olmadı. ne yapmalıyım sizcee? :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kız seni mi ayarlamış, sen mi kızı bir kız erkeği ayarlarsa iş çıkmaz ondan

0|0
    0|0
  • Bence seninle alakası yok, canı çok sıkkın bir kaç gün yazma

0|0
    0|0
Yükleniyor...