Duygularını şiirlerle ifade etmesi birinin ne kadar samimi sizce?Lütfen yardım edin bana

Şu an adı konulmamış bir ilişkinin içindeyim.Adını koymak için mesafeleri yıkmamız gerekiyor.Yakın zamanda buluşucaz 5 gün kaldı.Lakin şair olan sevdiceğim bana sürekli şiir yolluyor bazen kendi şiirleri bazense kendi yazdığı şiirini..Kestiremiyorum ne yapmam gerektiğini..

Halimi hatrımı sorması gerekirken veyahut beni merak etmesi gerekirken sadece bana şiir atması ne kadar gerçekci kılıyor bana olan hislerini.Bende cevap vermiyorum artık sordu orda mısın diye ve daha sonra ben yine şiirlerine cevap vermeyince günaydın yazdım sadece sabah bana tunaydın yeni mi uayndın tembel yazmış bende hıhı cok dedim .. oda hıh demiş napıyorsun dedim yemege gidicem sen demiş bende afiyet olsun dedim konuşma bitti..

Bu adam ne yapmaya çalışıyor?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen şiir seviyor musun?

0|0
    0|0
    • severim tabi

• şuan bişey diyemem çünkü şehir dışında ve üzgün . ama geldiğinde bunu söyleyeceğim .. sadece şiir atıp halimi hatrımı sormaması düşündürdü beni sadece..

• takma ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Günümüzde artık şiirler insanların pekte ilgisini çekmiyor ama şiir yollaması güzel birşey tabiki :)

0|0
    0|0
    • tam tersi ben şiirlerini seviyorum ama sadece şiir atıp bana napıyorsun dememesi ne kadar dopru?Neticede dakikalarım varken beni arar mısın diiyip saatlerce konuşuyorduk ancak gel gör ki dakikalarım bitti o hiç oralı olup ne kontur aldı tamam durumu kötü ise h,ç olmazsa nasılsın yazsın

• türünün son örneği yemin ediyorum yaa .. Hiç mi doğru biri çıkmaz yaa sinir oldum .Sallamıyorum valla sinir etti beni .Neyse ben teşekkür ederim size bu adam ne yapmak istiyor anlayamasamda umarım seviyordur beni

• rica ederim kolay gelsin :)

• seni şiirleriyle baglmak istiyor yani etkilemen için çogu kız şirri sever ama sevmiyorsan bunu ona iletmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...