Kimsenin Onun Yerini Alamayacagını Bir Daha Böyle Sevemeyecegini Düşünmek.

Birini çok seversiniz onunda sizi sevdiğine inanmışsınızdır, inandırmıştır.Bir gün ansızın çekip gider ve dünyayı başınıza yıkar.Bir daha böyle sevemeyeceğinizi, onun yerini kimsenin alamayacağını düşünürsünüz.Sizce bu düşünce doğrumudur yoksa unuttuktan sonra dahada çok sevebilirim dermisiniz ?

1|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzunca bir süre için doğrudur, şu an o durumdayım. Sırf kendimi kandırmak için, etrafımdan birinden hoşlandıgıma inandırmıstım kendimi, ama yok olmuyor ne kadar çabalasam da. Dedim sen böyle kal, keriz seni dedim, ne kadar sürerse sürsün yavaş yavaş unut. En iyi yaptıgın şeylere odaklan. O'nu güzel hatırlamayı cok istemiştim; güzel de hatırlayamıyorum, kötü de...Umarım zamanla güzel hatırlarım.

Tekrar aşık olacaksın meraklanma, ama zamana ihtiyacın var. Bir de akısına bırak, hayatında illa birileri olması gerekmiyor, her türlü nefes alıyorsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnan sonra daha mutlu olacağın kişiler çıkıyor karşına onlar da gidiyor bir süre sonra inancın kalmıyor boşver.

0|1
    0|0
  • Unutursun.

0|1
    0|0
  • İnsan bir kere sever gerisi teferruat ..

0|1
    0|0
  • ben şu an o durumdayım... bilmiyorum sevebilir miyim

0|1
    0|0
    • bende öyleyim kafam çok karışık

• eğer onu unutmak istiyorsan mutlaka unutursun biraz zaman alır ama unutursun ve başka birini öyle çok seversin ki ondan nefret etmeye başlarsın merak etme

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...