Ondan ayrılmak istiyorum ama... :(

Ayrılmak istiyorum ama saglık problemleri yasıyorum üzüntüye hiç gelemiyorum fenalasıyorum ilk onu arıyorum yine durum öyle olunca.. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır zaten ayrılmak istediği birlikte olmak istemediği birisinden ayrılırken neden üzülür ki insan ?

0|0
    0|0
    • Ayrılma nedenim sevmediği için değil ki değiştiği için, artık beni üzebildiği için.. Sözünde durmayı bir türlü beceremediği için..

• Valla iyi kötü anlıyorum çünkü yakın çevremde böyle insanlar oldu ..ama olayın çözümü belli bu çözümü uygularsan bütün dertlerin tamamen yok olmasa da önemli derecede azalacak göreceksin ayrıca site çok ama çok yavaş cevap yazmakta çok zorlanıyorum sende de aynı mı durum ?

• Evet aynı sabahtan beridir böyle çok yavaş..

Erkekler Ne Diyor 1

• Ailenden biriyle ya da yakın bir bayan arkadasınla baglarını kuvvetlendir.. Baska yolu yok gibi duruyor fakat hayatını ona endekslemen cok buyuk bı yanlıs

0|0
    0|0
    • Hayatımı ona endekslemedim durumu bende anlayamıyorum önceden gayet çekip gidebiliyordum şimdi dayanamıyorum fenalaşıyorum bazı sağlık problemleri yaşadım onla alakalı ne yapıcamı şaşırdım söylediginin bir işe yarıcanı sanmıyorum ne yazık ki

• Hayır yaşamadım

• Psikolog destegi alsan iyi olur sanırım senin için ...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...