Sevgilinizin annesinin Anneler Günü'nü kutlar mısınız?

ortada resmi bir sey yokken, sevgilinizin annesinin anneler gününü kutlar misiniz? kutlayan taraf kizsa erkekler bunun hakkinda ne düsünür? erkeklerde kaleyi icten fethetmeye calisiyor gibi bir düsünce olusur mu ? :D

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• çok zarif birşey bence...Hatta ben hayatımda tek değer verdiğim kişinin doğum gününde ona da annesine de hediye alırdım...İlk hediye aldığımda annesine götürdüm kendim verdim ve dedim ki ''Anneciğim iyi ki bunu doğurdunuz,bana da bağışladınız,hakkınızı ödeyemem :)''

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• eğer bilinen bir ilişki ise sorun olmucak ise kutlamak etik olan davranış biçimidir

1|0
    0|0
  • içinden kutlamak geliyorsa kutlarsın..kim ne demiş diye bakmaksızın..

0|0
    0|0
  • kutlardım heraldee tabi iş ciddiyse ? yoksa hiç muhattap olmaya gerek yok tehlikeli işler bunlarr ..

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • evet kutluyorum ben genelde

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben sevgilimin annesinin doğum gününü kutlamıştım çok eğlenmiştik falan. Sonra aradan zaman geçti annesine kandil mesajı atmıştım ama sevgilime biraz geç attım. Annesi demişki hazal mesaj attı. sevgilimde ya bana atmadı falan yapınca anneside atacağı kiyi iyi biliyo benim gelinim demiş. :)

2|0
    0|0
  • kutlamalısın bence sevdiqin erkekte mutlu olur hem

1|0
    0|0
  • kutalrım kutladımda yani bunun bi sakıncası yok çünkü oda benm anneminkini kutlar

1|0
    0|0
  • tabikide sonuçta oda bir anne.

1|0
    0|0
  • eger tanisiyor olsaydik tabiki kutlardim, onun annesi benim annem demektir

0|0
    0|0
  • kutlamam benım bıtane annem var zaten annemınkını kutlarım sadece

0|0
    0|0
  • kutlamam.

0|0
    0|0
  • kutladım:)

0|0
    0|0
  • Tabii ki.

0|0
    0|0
  • oda benim annemin anneler günün kutlama nezaketi gösterecekse kutlarım tabi.

0|0
    0|0
  • kutlanmalı mı ki

0|0
    0|0
    • bence saygidan kutlanmali. sonucta sevdigin insanin annesi. ben en yakin arkadaslarimin annesinin bile anneler gününü kutluyorum :D

• iste o da benimde takildigim nokta. ama bence hosuna gider :) risk almak lazim sonucta :P

• çok kötü olurum ben ama ya bilemedim

• hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...