Kendinize ne kadar güveniyorsunuz?

Hayatta başarılı olmanın en önemli anahtarı kendine güvenmektir. Peki siz bunu başarabiliyor musunuz, ya da ne kadar başarabiliyorsunuz?

Teşekkürler.

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine güvenmekle, kendini kandırmak arasında ince bir çizgi vardır ;)

Ben o çizgiyi hiç geçmedim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• her işi yaparım

1|0
    0|0
  • herkes kendıne guvenıyor guvenın patlama yaptıgı ulke turkıyedır heralde ama ıcraat yok bence basarılı olmanın tek yolu egıtım

1|0
    0|0
  • Kendini ne kadar tanıyabiliyor ve kendisi ile ne kadar yüzleşebiliyor ise o derece kendine güvenir insan.

1|0
    0|0
  • hayatta başarılı olmanın anahtarları inanmak ve istemektir.bunlara ek olarak çevre çok önemli çevrenin söylediklerine fazla bakmamalısın olay burda bitiyor insanlar senin başarılı olmanı istemeyebilirler tebrik edeni var kıskananı var bişeyi başarmak istiyosan kimsenin lafına bakmıycaksın onlar sana yapamazsın başaramasın derler sende önyargı oluştururlar kimseye boş laflarına bakmadan en mükemmeli hedeflersen başarı kendiliğinden gelir zaten...

1|0
    0|0
  • kendine güvenin önündeki en büyük engel, öğrenilmiş korkular ve öğrenilmiş çaresizliklerdir. bunlar ortadan kalkınca öz güven kendiliğinden gelip yerleşiyor.. bundan sonrası 'kim tutar seni' durumu..

1|1
    0|0
  • Bıseye ınandıgım zaman sonuna kadar gotururum asla pes etmek yok pes etmek bana gore degıldır

1|0
    0|0
  • Hayatta kendine güvenemeyen insan başka neye güvenebilir ?

1|0
    0|0
  • Ailem dışında güvenebileceğim hiç kimsenin olmadığı bu hayatta kendime çok fazla güveniyorum..Buna mecburum da ...Çünkü yarın düştüğümde beni kaldıracak yine benim...Yaralarımı saracak olan benim...

1|0
    0|0
  • öyle şeyler yaşarsın ki ; ya kendıne olan guvenını alır hayat elınden ya da güveni sende bakii kılar şartlar ne olursa olsun..güvenırım hemde çok fazla..

1|0
    0|0
    • Kesinlikle böyle olması gerektiğini düşünüyorum. Özgüveni olan insan, her alanda başarılıdır.

• her konudada mukemmel değilim :)

konuya göre güvenim değişir.

2|0
    0|0
  • İddaalı değilim,1 şeyi kafaya taktıysam başarmaya çalışırım

1|0
    0|0
  • had safhada

özgüven varsa kralı soytarı yaparsın

1|0
    0|0
  • her zaman kendime güvenirim ve bütün başarılarımın sırrı sağlam özgüvenden geçiyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben her konuda kendime tam anlamıyla güvenemiyorum, bu çok kötü bişey :(

1|0
    0|0
  • kendime cok guveniyordum

ama artik degil

sevdiim erke beni gormezden geliyor ee bu ne demek seni begenmiyorum demek o yuzden kendime olan guvenimi tamamen kaybettim :(((((((((((((((((((((((

1|0
    0|0
    • O fark etmiyorsa başkası fark eder.

• Ama o once baslati bana umut verdi bende ona ilgimi belli ettim simdi ne degistide beni gormezden geliyor serefsiz herif

• Kendime güvenim tamdır fazlasıyla hem de.

1|0
    0|0
  • kendime güvenmenin karşılığını aldım o yüzden güveniyorum

1|0
    0|0
  • özgüveni tam biriyim istedikten sonra başaramayacağım birşey yok

1|0
    0|0
  • Kendime guvenirim cogu konuda..

1|0
    0|0
  • Kendime her zaman güvenirim ama bunun başarıma pek katkısının olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • başaramıyorum, özgüven 0

1|0
    0|0
    • neden 0?

• bence bazı şeylere karşı hemen pes etme ve diren hayat acımasız sen daha acımasız ol.

• bunu başarmayı çok istiyorum ama zor, özgüven sahibi olmak gerçekten zor

Yükleniyor...