Ben ne etcem ki ? Nasıl etcem ?

Ne edeceğim değil ne etcem ki ? Ev arkadaşımın doğum günü biraz cool takılan bir tip ona hediye alsam mı ki ? Tek ev arkadaşım zaten bu niye doğmuş ki ? Gel sigara içelim desem nırç içmez. Gel cigara sarayım desem o hiç yok. Ben bu çocuğa ne yapayım.Manisasporlu manisanın formasını nasıl bulcam bugün doğum günü.

• Zurnacı al çocuğu pavyonu götür.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bence al mektebe götür milli takıma belki girer ^^
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu çocuk saf mı cool mu anlamadım ben, Zurnacıda anlamadı.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Akvaryumumdan balık versem ona bana şunu der mi ; Bana balık verme, balık tutmayı öğret ^^
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Melikeye danış bir kadının eli değmediği olayda sorun çıkar
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Adam coolsa, koridorda karşılaştığınızda '' yaşın kutlu olsun hafız'' de somurtuk bir ifadeyle, yürü geç git odana.

0|0
    0|1
    • Eksilersin diyodum, en iyi cevap seçtin eyvallah karşim.

• evde olanı yazdın sadece koridorda karşılaşıyoruz :) yok kardaş eksileme huyum yok yaratıcı fikirler her zaman iyidir

• Yurttayken biz de öyleydik çoğu adamla, hayal ettim sadece eyvallah tekrar :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Yemekleri sen yap bu akşam; büyük hediye.

0|0
    0|0
  • aman bir pasta al mum koy ıste ustune de gece kutlarsın dogumgununu de oldu bıttı kasma bu kadar

0|0
    0|0
  • oo kenk hg doğumgünü hediyesi almak için zamanlaman harika öncelikle .. ikinizin resimlerinizin olduğu kalpli yastık hediye et <3 en iyisi bu

0|0
    0|1
  • Ne pisliksin sen karisma cocuga ya ne kotu aliskanliklar edinidiryosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ev arkadaşıysa salla aga.Kirayı ödemem dedin mi işi biter onun.En büyük hediyen masrafta payına düşeni ödemen.Sen olmasan durabilir mi ayakta ? biraz kadir kıymet bilmeli ama...

0|0
    0|0
  • Siz gey misiniz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...