Sadece bir günlüğüne kadın/erkek ilk olarak ne yapardınız?

sadece bir günlüğüne kadın/erkek ilk olarak ne yapardınız?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben çok şanssızımdır. tam o gün regl zamanıma denk gelir sabahtan akşama kadar trip atarım millete :D

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• 22 saat ne istediğimi düşünür,son 2 saat bunları bir yere not ederdim.tekrar erkek olduğumda çok lazım olacak

0|0
    0|0
  • erkeklerin çoğu eline böyle fırsat geçse şimdi kendimi nasıl skcem diye düşünürdü :D

yalana gerek yok itiraf edin

2|2
    0|0
  • aynada önce soyunurdum göğüslerimi incelerdim vajinama bakardım bir çeşit incelemeye alırdım kendimi güzel bir deneyim olurdu :DD

0|1
    0|0
  • Erkeklerin bu soruya cevabı klasiktir :) bayanlar konuşsun :)

1|0
    0|0
  • sadece bir günlüğüne kadın olsaydım mümkün olduğunca çok erkekle yatardım tekrar erkek olduğumda da en beğendiğim erkekler gibi davranırdım :D

0|0
    0|0
  • Oturur ağlardım.

0|1
    0|0
  • Eğer kız olsaydım dişilik özelliğimi kullanarak hoşlandığım bir erkeği bir gün elimde oynatmak isterdim.

0|0
    0|0
  • bütün gün aynanın karşısında kendimi mıncıklardım asdfgkhghfd

0|1
    0|0
  • Bir erkeğe gülerdim ama başkasını sevip onun kalbini kırardım tüm kızlar gibi.

1|0
    0|0
  • lezbiyen ilişiki denerdim :) hep merak etmişimdir :D

0|1
    0|0
  • deneye deneye sütyenin hızlı ve güvenilir bir şekilde açmayı öğrenirdim. Bi öğrenemedim şu mereti.

0|0
    0|0
  • Kız olsaydım ilk kendime verirdim

0|0
    0|0
  • otobüste fantazi yapardım :D

0|0
    0|0
  • çıplakken mi?

0|0
    0|0
  • aynanın karşısında kendimi incelerdim

0|0
    0|0
  • jartiyer giyerdim birde mini etek sonra gözlere siyah kalem saçlara fön düz saçlar güzel bir gözlük dekolteli bir t shirt giyerdim ve topukluları unutmamak lazım. birde şimdi kız arkadaşıma verirdim kesinlikle sucuk gibi olmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • kızların bütün sırlarını öğrenirdim yanı biz anlayamıyoruz ya aralarına karışıp anlamaya çalısırdım

0|0
    0|0
  • tayt giyerdim. nasıl bir duygudur acaba. utanmaz mı insan vücut hatları belli olunca.

0|1
    0|0
  • açık ve net. verirdim.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sokakta duvara şekilli işerdim

2|4
    0|0
  • önume gelene pipimi gösterir kacardim heralde

0|4
    0|0
  • ya kesin tüm kızlara yavşardım :D nasıl bir duygu merak ediyor insan :D ayrıca erkek olsam kesin biton kızla birden konuşur çoğunu etkilerdim :D (bak bak özgüvene bak ) :D

0|0
    0|0
  • önüme gelene sarkardım erkeklerim salyalı ağızları adına

0|0
    0|0
  • Ayakta işerdim.

0|0
    1|0
  • çükümle oynardım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...