Beyler bir bakın lütfen...

Hoşlandığınız ve uzaktan takip ettiğiniz bir kadın var diyelim..

Kadın profiline gül resimleri, şarap resmi vs konseptli bir fotograf koysa bir akşam ne düşünürsünüz? yani güller ve şarapları barındıran bir resim.

Yani "ooo bunun hayatında biri var" mı dersiniz..

yoksa "aman uzak durayım bu kız boş değil" mi dersiniz?

Yani iyi veya kötü ne düşünürsünüz, kısaca merak ediyorum

Teşekkürler şimdiden..

Güncellemeler:
Arkadaslar anlaamadıgınız bu şarap ve gülün normal bir fotograf içerisinde olması.. yani sanki biri kıza şarap ve gül almış.. ve o da fotograflarını çekip koymus gibi.. yoksa salak salak sitelerden indiirlmiş güll fotograflarından bahsetmiyorum. biri almış gibi duran bir forograf.. anlatabildim umarım

0|0
1|27

En İyi Erkek Görüşü

• samimi söylüyorum 35 ya da üstünde fazlasıyla yalnız,tripli,aslında herkes gibi sıradan olan ama kendini bir şey sanan havalı diye düşünürüm hayatında gül ve şarabı aynı masada gördü mü acaba derim.Aşırı derecede itici gelir.hayatında biri olsa bu tarz romantizm dolu göndermelere ihtiyac duymaz.Yaşını yorumu yazarken farkettim.söylediklerimi şahsına demiyorum ama samimi düşüncelerim bunlar o tarz profiller hakkında.elbette ki yanılıyor olabilirim.

1|0
    0|0
    • ben böyle birşey yapmadım su an bir arkadasım yaptı ve ben de erkeklerin böyle bir tablo karısında ne düşündüğünü merak ettim. Genelde kadın ilgi beklediğinde ve şımarmak istediğinde bu tarz oyunlara basvurur.. bir de erkek gözü var tabi.. onu da sayeniz de öğreniyoruz;)

• hmmm.. hiç bulaşmıyayım öyleyse:) yapmayı dusunuyordum da.. gerek yok o zaman son derece kalite cool bir durus sergiliyorum. bozmamak lazım:) tesekkurler..

• hadi bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 26

• Alkol kullanıyor bana uymaz bu diye düşünürüm

2|0
    0|0
  • Sarap ve Gül aski temsil eder öyle bir resim varsa iki ihtimal belilir aklimda birisi onun hayatinda birisi oldugu digeride onun bir iliskiye hazir oldugu

bu duruma göre degisir.

1|0
    0|0
  • rfotojenik biri degil heralde kendı resmı yerıne abuk sabuk fotolar koyuyor derım ;)

1|0
    0|0
  • Hayatında biri olduğunu düşünürüm tabi ki de. Kimse kendi kendine güller ve şarap ile bir kombinasyon oluşturup, bireysel bir romantizim yaşamaz değil mi :))

1|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünmem. senin tercihin.

1|0
    0|0
  • sen direk çocuğun profilini gönder bana, ben sana kafanın içindeki soruların cevabını vereyim ;)

1|0
    0|0
    • hahaha:) anlatsm olmaz mı çocugu?

• yanlış, o şuan annesinden görmediği şevkati ve ilgiyi karşı cinste arıyor ' eğer onu istiyorsan elini çabuk tut ;)

• ben annesi değilim, erkekte değilim.. ilk adımı onun atması lazım ilişki adına...

• Bu kız şimdi hediye ala ala şımarmıştır dedikten sonra vaz geçerim :) ben hediye falan almam valla çiçekti, şaraptı :D

1|0
    0|0
  • Uzak dururum

1|0
    0|0
  • Ergenlikten çıkamamis derim

1|0
    0|0
  • Afiyet olsun derim...

1|0
    0|0
  • Çiçekçide çalışan pis bir şarapçı :P

1|0
    0|0
  • Bana bişey çağrıştırmaz

1|0
    0|0
  • ağlayan gül koyan kadından korkmuyorsak şaraplı gülde sıkıntı yoktur

1|0
    0|0
  • (düşünemedi)

2|0
    0|0
  • resimlere ilişki durumuna inanmam çoğu kimse asılmasın diye yüzük bile takıyo :))

1|0
    0|0
  • hiçbirşey...nedensız de olabılıyor bazen..belkı o kare hosuna gıtmıstır..

1|0
    0|0
  • bilmiyorum.resme bakmak yetmez,konuşma ve düşünce yapın da önemli

1|0
    0|0
  • Bir zarar gelmez konuşmakdan

1|0
    0|0
  • kendi açımdan olumlu bakmam

1|0
    0|0
  • uzak durardım...

0|0
    0|0
  • sakat o kız derim ben

1|0
    0|0
    • hahaha :)) Allah iilini versin

• ahahah delisiniz siz yaa.. napacan kapısında kız zaten biriyle gibi resimler koymus

• olsun :) belki verir :) k�r k�rdır :)

• çok yalnız herhalde derim, aşk arıyo derim, yanlış mı diyorum?

1|0
    0|0
  • amaaannn uzak durayım derim. şarap parası yetiştiremem ben sana...

1|0
    0|0
  • gül resmi koyduguna gore kalbi bos veya birini arıyor der ve bir tane gül alır karsısına dıkılırdım konusur teklfı ederdım ..

1|0
    0|0
  • cool görünmeye çalışıyor derim :D

1|0
    0|0
  • hiçbi şey

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatında biri var demem o geceyi biriyle geçirmiş derim

1|0
    0|0