Cogunun Hareketleri boyle sebebini bilenler ?

Bu Türk kızlarının cogunun bir tarafları kalkmıs oluyor ? sebep ne kızlar hayır nesiniz ? yani elinize bir iphone cakınca ne sanıyorsunuz ki ? kendinizi ya da ne bileyim hacının yerinde yemek yemeyip KFC'de yemek yiyince ne oluyor ne farkınız oluyor ? 4 gözünüzmü oluyor kendinizi neden ulaşılamaz görüyorsunuz ? kendini bunun gibi görenler buraya yazsında anlayalım bizde derdinizi.Hayır birde anlamadıgım nokta su

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lanet olası egoları var onların :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin gibi gizliden söven ama yüz yüze geldiğinde kıza çiçek böcek gönderip aşk sözcükleri söyleyenler yüzünden kızlar bu halde.

1|1
    0|1
    • kızların buhalde olduğunu kabul ediyon yani

• ah soran daha okuduğunu bile anlamamışsın gelmiş atar yapıyorsun. erkekler daha tripli

• ovv çok sert :)

• Çünki tek rakipleri Türk hava yolları :).Kendim türk kökenli değilim ama kızları bu konuda destekliyorum.Go girls go :)

0|1
    0|0
  • Anlamadığın noktayı çok merak etmekle birlikte soruları cevaplıcam .D Benim kalkan tek şeyim üzerine oturduğum tişörtümün ucu. İnsanım efenim insan.Elimde iphone değil samsung galaxy s2 var :// KFC'de yemek yiyince fark şu oluyo karnım doyuyo ve mutlu hissediyorum uff olsa da yesek çok leziz tavuklar :)) Ulaşılmaz değilim hiç de öyle hissetmedim ulaşılmaz değil vazgeçilmezim :P Derdim yok ben anlattığın kızlardan değilim zaten ne işim varsa burada aman neyse iyi geceler :D

0|1
    0|0
  • her kaldırdığımız totonun pilotu biziz bunu biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Abi argumanlarin cok tutarsiz ya!

0|0
    0|0
  • su güzel bir içecektir nesini anlamadın

0|0
    0|0
  • görgüsüzlük birader başka bişe değil..

0|0
    0|0
  • doğrusu iyi giyiniyorlar,bakımlılar.bu yüzden de seçiciler.

0|0
    0|0
  • burjuva özentisi hepsi :( proleter bir kız bulursam basacam nikahı <3

0|0
    0|1
Yükleniyor...