Yakın arkadaşım ne yapsam aynısını istiyor

çok samimi olduğum bir kız arkadaşım var , benim ojelerimden alıyor, ben gitar çalıyorum o da gittiğim kursa yazılmaya çalışıyor , çıt çıtlarım vardı o da bende alsam mı acaba diyor , kot ceketim var bende alıyım bundan alsam mı diyor , benim kaşım delik o da dudağını deldirmek istiyor. Ara ara mesajlar veriyorum ufaktan ama karşımdakini kırmakta istemiyorum benim yaptıklarımı başkalarının yapması hoşuma gitmiyor ne yapmalıyım sizce çok samimi arkadaşım

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• mesafe koy arana başka ne yapabilirsin,ya da arkadaşına yakışıyorsa onun için mutlu ol.arkadaşlar öyle yapar

0|0
    0|0
    • ama her yaptığım şeyin özenilmesini sevmiyorum çünkü bende farklı şeylerden hoşlanıyorum

• o zaman açıkça söyle o zamanda samimi arkadaşın olmaz artık

Erkekler Ne Diyor 7

• özenti olanların yanında durma yana yanında tutma :)

0|0
    0|0
  • Seni özeniyor , sana bir zararı var mıyazık :D

0|0
    0|0
  • tipsiz bir erkekten hoşlandığını söyle ona.Belki heves eder o da hoşlanır ondan.Sonra çıkar belli mi olur.için soğur en azından

0|0
    0|0
  • Yat uyu saat 00:05

0|0
    0|0
  • yavaşça kulağına eğil ve seni adi şıllık beni artık mezelemekten vazgeç der çeker giderim.

0|0
    0|0
  • özenti bu oluyor la :D

0|0
    0|0
  • İçten içe yarış var galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senle samimi olduğu içindir

0|0
    0|0
  • sınır koy arana. br yandan da unutma taklitler aslını yüceltir :)

0|0
    0|0
  • Uzaklaş hemen

0|0
    0|0
  • yapsın ne var bunda ya ? o kadar takılma seni taklit ediyor sana özeniyor yazık ona da :)

0|0
    0|0
    • onunda kendine ait bir şekli var tabi ki ama arada böyle şeyler olduğundan böyle oldu :D

• taklitler aslını yaşatır, salla gitsin

• aptal mısın kendini ne sanıyosun sen kimsin de senin yaptıklarının aynısını yapmak isteyecek? he sırf sen yapıyorsun diyedir he. nasıl bir egoistlik sarmış milleti ya

0|2
    1|0
    • Aynen gizli hanım aynen.

• yavrum ben herhangi bir ironi yapmadım, yaptığımı söylemedim. kaldı ki senin kullandığın bütün kelimeler Türkçe mi. başka dilden geçmiş kelime kullanınca ordan mı laf sokmaya çalışıyorsun. çok demagoji yapıyorsun. söylediklerim egona fazla battı sanırsam. boşver sen tartışmayalım laf kalabalığı yapacaksan.

• aynen ondannn

Yükleniyor...