Kedi, minik bir salon kaplanımıdır ?

Bu gece yatağımın üzerine çıkıp kaybettiğim uykumu aradım.

Yastığımın altına baktım önce sonra yatağımın altına. Eşi olmayan bir çoraptan başka bulabildiğim tek şey bir örümcek oldu.

Muhtemelen evi yakınlardaydı .Özür dilerim rahatsız ediyorum

Uykumu gördünüz mü ?

Bu kadar kibar olmam sanırım hoşuna gitmemişti ki büyük bir hızla uzaklaştı .

Zarar vermeyi düşünmüyorum hey hey diye bağırdım arkasından .

He...y ... Senin bir ismin olmalı dedim başım yatağın altındayken

Damian ... Evet ,senin adın bundan sonra Damian . Umarım beğenirsin derken düştüm yataktan .

Ayağım ağrıyor Damian . Ayağım ağrıyor ve uyumak istiyorum .

Arkadaşım olurmusun . Söz veriyorum senin için günde en az 2 sinek yakalacağım . Kahretsin .Bunun duyulmaması gerekirdi. 3 sineğe ne dersin dedim usulca.

Damian görünürde yoktu .

Biliyormusun Damian ,

Palomares de castroların Pradomar daki evlerinde güzel bir kız vardı . İsmi Rosa Cabarcas tı .

Ben de ilk duyduğum da yadırgamıştım .

Rosa'nın beyaz bir teni bir de dudağının kenarın da siyah bir beni vardı .

Bir akşam güzel sanatlar salonun da Jacques Thibaud ile Alfred Cortot 'un konserine onur konuğu olarak çağrılmıştım.

Rosa da geldi. Gerçeği söylemek gerekirse Rosa geldiği için ben gittim .

Amacım onu görmekti.Kendimi ona göstermek ve en azından birkaç dakikalığına sohbet etmek .

Rosa yalnız gelmedi. Yanın da Kemp Lanman vardı.

Çin ipeğinden kravat ,saf çinko oksidiyle gıcır gıcır parlatılmış botlarıyla Kemp Lanman .

Rosa'nın teni siyaha dönerken benim de başım döndü . Lanman'ı öperken ben'i düştü dudağının kenarından .

Rosa ölmüş yerine vaftiz yahya gelmişti.

İşte böyle Damian .

Kimse aldatmasın kendini sakın sanmasın ki daha uzun sürecek beklediği hayat, daha önce gördüklerinden .

Damian'ın sesi çıkmıyordu.Ayağımın ağrısı biraz olsun hafiflemiş bir şekilde kalktım

Sigaramı yaktım.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalan yok, en iyi cevap için buradayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...