Bir kız düşünün. gerçekten güzel bir kız.

bir kız düşünün. ciddi anlamda güzel. güzel olmasının yanı sıra eğlenceli ve akıllı. içinizden bu kim bilir kimlerle ne haltlar yemiştir diye düşünürken öğreniyorsunuzki daha önce hiç öpüşmemiş hiç bir erkeğin elini tutmamış. ne düşünürsünüz ? kafanızdan bu kız hakkında neler geçer ? neler hissedersiniz ?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Çokh güzel ilki ben olmalıyım diye çabalardım ve sonuda :D

1|0
    0|0
  • neden acaba derim

0|0
    0|0
  • yok be canım ben kac kişi hakknda hep böyle düşündm hepte tersi oldu:)öle kız yok yanı olamaz varsa gösterin

0|0
    0|0
  • 1. sen galiba kendini anlatmaya çalışmışsın buradan yorum bekliyorsun bana göre2 . eğer bu kız dediğin gibi temiz + sarışın beyaz tenli vede renkli gözlü yani yeşil veya mavi gözlü olursa evleneceğim kızdır diyebiirimmm.::)

0|0
    0|0
  • Bir insanın "ne haltlar" yeyip yemediği ile neden ilgileneyim ki başka insanlara zararı olmadı ise..?

Öyle de güzel, böyle de güzel...

0|0
    0|2
  • Eğer hoşlandıysam bu kızı kaçırmamam lazım derdim ve evlenirdim heralde.

0|0
    0|0
  • adresini alır direk gider istetirim :) :) :)

0|0
    0|0
  • Vaybe derim

0|0
    0|0
  • benim olmadıktan sonra öyle olmuş neye yarar nasibi kimse o sevinsin

0|0
    0|0
  • 1- Böyle birşey gelmez aklıma

2- Bu kıza layık değilim

3- etkilenirim

Ve kalırım.

cut.

0|0
    0|0
  • Bu kızın sen olduğunu düşünürüm :D

0|0
    0|0
  • Benim olamayacağım kesin Allah sahibine bağışlasın derim :d

1|0
    0|0
  • kesin bize bakmaz die düşünürüm

0|0
    0|0
  • Oyş çok masum :))

0|0
    0|0
  • Abi kız çok güzel ya :D asdaaf ne güzel işte böyle kızlar gelsin bana ::D

0|0
    0|0
  • iyi düşünürüm

0|0
    0|0
  • Bu kız bu saatte ks'de ne yapıyor!

0|0
    0|1
  • kızlarda kıskanmış demekki doğru yoldasın:)

1|0
    2|1
  • nerde öyle kız bize enkazlar perte çıkmışlar rast geliyor nerdeeeeeeeeee

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir şey yazıcam ama kızmayın :).Böyle özelliğin varsa allah seni kendin gibi insanlara nasip etsin ama ben erkeklerin arasında büyüdüm.Şunu bilmeni isterimki bir çok erkek senin tarif ettiğin kadınların tersine tapıyor.Şimdi bir çok bizim kültürden gelen erkekler sütten çıkmış ak kaşık gibi konuşalarda inanma.Kim nerede açıyorsa oradalar, onlara tapıyorlar, peşlerinden koşuyorlar.Kendileri öpülmemiş dudak ararken 100 lerce dudaklarda gezinmiş kadınlara saygı duyuyorlar.Hayırlısı :).

2|1
    0|0
    • bende erkekler bana tapsın diye yapmadım değil bütün bunları. sadece yapmadım ve insanların düşüncesini merak ettim hepsi bu. yazayım da beni yüceltsinler de bana tapsınlar gibi şeyler düşünmedim.. azcık yanlış anlaşıldım :)

• Erkeklere pek fazla inanma.Sana senin gibi kadınla evlenirim derler bir yandan senin gibi olmayan kadınla senle konuşurken bile yandan onu ayarlayıp onunla sevişmek isterler.Bir çok erkek malesef iki yüzlü bu konuda.Kızmasınlarda :).Ben düşüncelerimi söylerim.Hakkında güzellikler olsun.

• allah sahibine bağışlasın..:D

4|1
    0|0
  • Madalyasını getirin çabuk.

4|0
    3|1
  • Hepiniz çok güzelsiniz, hepiniz çok namuslusunuz erkekler sizlere bayılır oldu mu?

3|0
    4|3
  • heterodur kesin mk .

0|0
    2|1
  • Bana da güzel ve zeki oldugumu soylerler ama dedigin seyleri ben de yapmadim..

0|0
    0|0
    • bazı dengesizler bir tuhaf yaklaşmışlar. ama bende bunu öğrenmek istedim işte.. böyle bir kız hakkında erkeklerin gerçekten içlerinden ne geçireceklerini merak ettim. yalnız değilmişim demekki :)

• anlaşılmadığı gibi de yapmadığımız için suçlu oluyoruz :) tuhaf.

• Aynen yaa :D

• Kezban diye düşünürüm

2|0
    5|2
Yükleniyor...