Ansızın ortadan kaybolan sevdiğinizle bir gün tekrar karşılaşsanız...?

Değer verdiğiniz şahıs birden ortadan kaybolur. Ulaşabileceğiniz tek numarası kullanım dışıdır. Aylarca gidebileceği her yerde onu ararsınız. Yok... 2-3 yıl geçer. Bir gün bir forumda ona rastlar, kimliğinizi açığa vermeden konuşmaya başlarsınız... On gün, on beş gün... Kamerada da görüp emin olursunuz, bu sizi ansızın terk eden şahıs.

Şöyle böyle konuşurken alışır size. Sizin ruh ikizi, aradığı kadın/adam olduğunuzu düşünmeye başlar...

Merak ettiğim şey şu: Neden ben herkeste onu ararken karşıma çıkmadı da tam onu unutmuşken çıktı? Bu nasıl bir döngüdür?

Siz böyle bir cast away senaryosunda baş aktris olsanız ne yapardınız?

Aklım ona bulaşma dedi. Ya siz?

not: daha önceki soruma benzediği için dejavu yaşattığım arkadaşların gözlerinden öpülür. günün sorusu yapmak içindi.

0|0
15|22

En İyi Erkek Görüşü

• O, o kadar kötü birşeydir ki sen onu istersin o seni ister ama gidemezsin ona birşey tutar. Ne olurdu bana onları yaşatmasaydı dersin ama yaşatmıştır artık ona güvenemezsin. Yaşadığım için söylüyorum yaşatmayanlara şans veriyorum unuttum onu, affedersen değişen birşey olmayacak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• sana tecavüz edip 7 yerinden bıçaklayıp gelinlik giydirip çalılara attılar sanmıştım yaşıyomuşsun derdim görünce

1|0
    0|0
  • Nerdeydin p-i-ç senelerdir arıyom seni galbimi yaktın çıra gibi :P

1|0
    0|0
  • İşte bu durumda iken intikam alma isteği kaçınılmazdır...

Çok canımı yaktıysa hala yarası varsa intikam alırdım... Bir de buralarda arayışa girmiş diye...

1|0
    0|0
  • nedense öyle olur umudu kestiğin anda istediğin şey olu verir hatta bu nedenle; bir dileğim varsa olmamasını dilerim istemiyormuş gibi yaparım olsun diye :D benim aklımda aynını söylüyor fakat bende kalp ağır basar

1|0
    0|0
  • o seni nasıl tanımadı Onu anlamadım ?

1|0
    0|0
  • İnsan böyledir beğenmez ama beğenmediğinden daha iyisini bulamadığında yine döner... kısa ve öz

1|0
    0|0
  • Reelde kaybettiğini sanalda nasıl buldun, nasıl bir ihtimaldir bu, matematik kör oldu şu an.

1|0
    0|0
  • bu hikayeyi biliyorum.. sadece özledim diyebildim devamı gelmedi..

1|0
    0|0
  • Anlattigin yasadigin durumu yasadim

1|0
    0|0
  • Hala seviyorsan karşısına çıkarım ama artık unu tamamen unuttuysam,niye onun gibi yapamam ve her şeyi açıklarım ama o iş daha ileri gitmez.

1|0
    1|0
  • Kalbimde ki tüm özleme rağmen acılarım ve nefretim galip gelirdi.Yüzüne bile bakmazdım.

1|0
    0|0
  • şartelleri indiririm sonra açarım bitti gitti

1|0
    0|0
  • selam dahi vermezdim :)

1|0
    0|0
  • film senaryosu bildiğin.

1|0
    0|0
  • Kadına şiddete karşıyım ama ağzını burnunu kırarım adamın...!

1|0
    0|0
  • Nayır nolamaz der filme kendimi kaptırırdım sanırım.

1|0
    0|0
  • Oyle bir sihirbazmissinki beni bile kaybettin derdim :(

1|0
    0|0
  • cansu kurabiye var mı evde

1|0
    0|0
  • Kellene göre takıl

1|0
    0|0
  • Benimde başıma aynısı geldi. Bir gün acayip bir yalanla ortadan kayboldu, halbuki artık görüşmek istemiyorum demesi yeterliydi :( Ulaşabileceğim telide iptal edildi. Bir gün karşılaşmak umuduyla...

Not: Tekrar görüşmek için değil, bende olan videolarını ona vermek için. Bak istesem seni rezil ederdim ama ben adam gibi adamım demek için.

1|0
    0|0
    • karşılaşmak tahmin edildiği kadar güzel olmuyo hiç isteme bile derim :)

• Şu an eski sevgilim karşima gecip konusmak istese cevap vermem yoluma bakar giderim. Ne kadar canım yanarsa yansin. Cünkü bir kere konustugun kapini actigin zaman bir dha kapatmasi cok zor oluyo ve cok can yakiyo :) O yüzden sende bir anda onunla ilgili herşeyi kesebilrisn.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• The ex :).Kesinlikle bir daha hayatımda dahil etmem.Hiç biriside etmemeli bence.Yol ayrımı oldumu bir daha birleşmemeli.İçine nefret kaçmış bir sevgi artik sevgi değildir.İntikamla süslenen bir hayallerdir / hırstır.Benden uzak başka kadınlar yakın olsun derim yoluma devam ederim.

1|0
    0|0
  • ilişkimize bağlı şuanki sevgilim yapsa ilk önce bağırır çağırırdım neden yaptığını sorardım sonra isin icinde baska bir kadin yoksa malot gibi hemen affederim ağlaya ağlaya irade sıfır :(

1|0
    0|0
  • kaybolduğu yerde kalsın bence... bana hiç bir haber vermeden beni hayatından çıkartabiliosa eğer neden tekrar hayatııma girmesini isteyim ki bir kere bıraktıysa yine bırakır (:

1|0
    0|0
  • figüran olmayı tercih ederim

1|0
    0|0
  • Bi süre daha devam et konuşmaya iyice kendine bağla sonra gerçek kimliğini ortaya çıkar hayatının şokunu yaşasın, daha sonrasında içinden geliyosa söyle seni hiç ummadığın bir anda gitmesinin içinde kalanları anlat ve son hamleyi yap. Tekmeyi bas engel koy

1|0
    0|0
  • intikamımı alırdım bırakıp gitmesinin acısını ödetirdim

1|0
    0|0
  • sana şunu diyeyim benımde aynı durum olacak gibi, hislerim çok kuvvetlidir ve bu benden ayrılan kişi bana birgün yine karşına çıkacam demişti , bılemıyorum ama senınki kader canım kaderın bır cilvesi

1|0
    0|0
  • Ateşin var mı hacı? Derim.. ashdefg

1|0
    0|0
  • Istersen hic başlamasın der Yeni Turku

1|0
    0|0
  • Bence yoluna bak bırakan yine bırakır

1|0
    0|0
  • Bir zamanlar benim için neydi şimdi ise hiç bir öneminin olmadıgını ona gösterirdim.birde döngünün sebebi onda ahın olması ve genelde öyle olur unutmuşken çıkar karşına unutulmak insana koyar.

0|1
    0|0
  • bence de bulaşma . unutmuşken gelirler zaten hep .

1|1
    0|0
  • ayni sey banada oldu...tam 6yil sonra karsima cikti zaten unutamamistim ve bundan 3ay önce bir sans verdim cünki o benim ilk askimdi. Tabiki affetirmeliydi kendisini önce yoksa öyle kolay kolay sans verilmez

1|0
    0|0
  • Ben sunu anlamadim cocuk seni kamerada gorunce tanimadimi

1|0
    0|0
    • kameraya çıkmadım

• Asik et kendine sonrada ortaya cik ahhhaah bir zamanlar fakir ama grurlu bir kiz vardi terkedip gittin de yuzune vur sonrada isine nasil gelirse oyle davran

• hemen hemen aynı şeyleri yaşadım ve sonunda tekrar ortadan kayboluyor. davranışlar kolay kolay değişmez yine gider

1|0
    0|0
Yükleniyor...