Türk Basketbolu hakkındaki düşünceleriniz

Gerek ülke gerek kulüp çapında ülkemizdeki basketbol hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben futboldan kat kat daha iyi durumda olarak görüyorum hem Türkiyeye gelen oyuncular hem takımlarımızın avrupadaki başarıları ligimiz kaliteli, avrupada İspanyadan sonraki en kaliteli lig ama maalesef bunun farkında olan kesim çok az, ben yıllarımı basketbola vermiş biri olarak aslında üzülüyorum bu duruma ülkede futbola verilen önemi basketbola verseler şuan çok daha farklı yerde olurduk, maalesef amatör sporlar olarak adlandırılan sporlar hiç bir şekilde rağbet görmüyor voleybolda öyle aslında bayanlarda şampiyonlar ligi kupası yanlış bilmiyorsam 4 senedir Türkiyede ama kimse bunu bilmiyor bile, futbolda bir takımımız şampiyonlar liginde 2. tura çıkınca nerdeyse tatil ilan edeceğiz resmi bayram gibi kutlayacağız

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında takımlarımızın diğer Avrupa liglerindeki takımlardan hiç bir farkı yok hatta ve hatta NBA Takımlarını yenmiş bir takım da var Fenerbahçe diye..Kısacası basketbolda en iyilerindeniz fakat gerçekten önem verilmiyor Futbol çok yaygın bir spor olduğu için ne yazık ki öne geçilemiyor kulüpler bazında ise Galatasaray,Fenerbahçe,Beşiktaş,KSK,Ted Ankara Kolejliler,Banvit gibi takımlarımız Avrupada bizi temsil ediyor ve bu büyük bir onur ve şereftir fakat anca basketbolla ilgilenenler biliyor bunu ki ne zaman milli takımlarımız daha başarılı olur kupaya uzanmaya çalışırsa o zaman milletimiz Basketbolu çok sevecektir diye düşünüyorum ki 12 dev adam bu sene gerçekten berbattı işler çok kötüydü hiç bir organizasyon yoktu iyi maç izleyememiştim

0|0
    0|0
  • Daha da gelişirse çok iyi yerlere gelebilir

0|1
    1|1
  • iyi düşünüyorum

0|0
    0|1
  • çok iyi yetenekler var ama gelişmeye ve bütçeye ihtiyacı var

0|1
    0|0
  • bu aralar başarısız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ligi çok takip etmiyorum ama milli takımdan bahsedeyim, savunmaya dair hiçbir şey yok. Adamlar alan savunması yapıyor anladık ama bildiğin o alandaki parkeyi savunuyorlar. Bazı oyuncularda basketbol zekası 0, o kadar yıldır oynuyor tecrübe edinememiş hala zorluyorlar takım ruhu diye bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Kim ne derse desin en büyük öncü Anadolu Efestir, yanılmıyorsam avrupada kupa kazanan ilk Türk basket takımıdır

0|1
    0|0
  • Türk basketbolu kupasız geçen yılllara rağmen avrupanın en iyi 3 basketbol ülkesinden birisi. bu sene fenerbahçeden final four bekliyorm. gs ve efesinde 8 li finale kalması en büyük temennim. dünya kupasına da davet yoluyla gideceğimi düşünüyorum. Basketbol ülkesi olma yolunda ilerliyoruz.

0|1
    0|0
  • kulüpler bazında başarılıyız, ama seyirci olarak gerçek anlamda Fenerbahçe seyircisi takımlarına ciddi anlamda destek oluyor, bunu diğer takımlarında ciddi anlamda yapması gerekli

0|1
    0|0
  • 12 dev adam tam bir hayal kırılığıydı.

euroligde temsilcilerimiz bu sene fena değller, fenerin kadrosu bayağı iyi bu konuda

0|1
    0|0
  • güzeller ama ellerinden tutacak sağlam sponsorlar ve devlet desteği lazım bu sıralar pek duyulmuyor medya da

0|1
    0|0
  • Obradovic burda lan daha neyini konuşacaz.

0|2
    0|1
  • ileride dahda gelişeceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Basketbolu hiç sevmiyorum ama futboldan iyi olduğu kesin :)

0|1
    0|0
  • Hiç fena değil.

0|1
    0|0
  • gereksiz bir spor boş iş

0|0
    1|1
    • o gereksiz dediğin spor0 amerikada ortalama 40 bin kişiyle izlenen bir spor :)

bizim futbol izliyicisinden daha fazla nerdeyse :)

• valla kendi adıma konuştum zaten amerika adına değil olay ne bilio musun aslında futbolun gölgeside kalıyor oluşu bahtsızlığı o yüzden yani

• hiç güzel değil basketbol lisans aldım gerisi gelmedi okul bahçelerinde sürünüyoruz

0|0
    0|1
  • ne düşünecem rezil ettiler milliler bizi sonuncu sırada bitirdik

0|0
    0|1
Yükleniyor...