Borç para verip alamadığınız yüzsüz insanlar çokmu var yaa?

borç para verip alamadığınız yüzsüz insanlar çokmu var yaa?

arkadaş iyilik yaparsın enayi görürler hayır trilyon vermedik ama zor gününde destek çıktık işi iyi gitti istedik kaç kez kıvırıyor ama giyimi kuşamı eksil olmuyor, bahsettiğim 26 yaşında bir kadın! bu insanlara napmalı yahuuu?

Güncellemeler:
Güncelleme için özür, kız parayı getirdi 250 tl eksikti, bende onu yarın tamamla öyle getir dedim, yok falan dedi, bende iyi bir kaç güne ayarla öyle getir dedim eksik alamam, çantasından çıkarıp verdi trip atar gibi sanki kötülük yapmısım gibi gitti, yani paramı aldım ama harbiden soğudum yahu bu tip insanlardan, cevap veren herkeslere teşekkürl.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Oooooo müthişsin :D İşte budur. İlişkinide kes. Şu para yüzünden aranın bozulması kadar kötü bir şey yok.

1|1
    0|0
    • bide trip atıyo sanki annesini babasını öldürmüşüm, eksik verdi 250 tl ninde peşinde koşturacak aklınca onuda ver yoksa eksik almam dedim, hemen çıkarıp bilmem benim değil şunun parası ama olsun al dedi, banane yahu dedim sadakamı istiyorum paramın tamamını ver bitsin, verdi yüzümü çevirdim işime gücüme baktım lanet gelsin bida muhattap olursam, neyse paramı aldım o yeter bana :)

• :D :D :D Çok sevinmişsindir. Bende cidden kendi paramı almış kadar sevindim :D :D :D Yani insanları anlayamıyorum. Borç aldığın parayı alki bidaha isteyecek yüzün olsun. Bu kız onuda geçmiş. :D :D Neyse hadi geçmiş olsun. Keyfine bak :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok bir mebla değilse ve vermediyse birdaha senden borç istemeye yüzü olmaz diye düşünüyorum. Yapacak bir şey kalmaz o zaman. Paranın üstüne soğuk su iç. Birdaha verme. Hani basit bir şey ama lise son öğrencisiyim. Sınıfım değişti. Bugün erkek arkadaşın teki bildiğin zorla para aldı çay ısmarla bana diye. Emrivakiyle aldım. Çok yüzsüz insanlar var. Maalesef.

0|0
    0|0
    • 5 bin tl verdim ailesinin haberi var verdiğimden ama bu gidişle sanırım evlerine gidecem, ailesi öyle kaptı kaçacak insanlar değil neden öyye yapıyo anlamadım

• Aileme gitsende farketmez demiş. Zaten tınlamıyomuş ailesini. Neyse bakalım verecekmi ayın1 inde.

• bu tavırla ya seni istediğim gibi sallarım ya da alamazsın, veyahut gör korkutma maksadında söylemiş sanırım, neyse bekliyelim bakalım1 hafta daha, 1inde güncelleme yaparım

• borç verdinmi dilenci gibi isteyip kendi paranla rezil oluyorsun nefret ettiğim bir konudur, şimdiye kadar hiç benim davrandıgım gibi davranıp istetmeden geri ödeyen çıkmadı. bor verdiysen unutucaksın

1|0
    0|0
    • 50 100 falan olsa sünger çekerimde 5 bin tl, valla dediğin gibi kendi paramızla rezil oluyoz dilenci gibi

• üzgünüm, unut sen o parayı

• unutulacak para değil, mesaj attım ay başında getirmezse babasına gidecem.

• o dertten bende muzdaribim. geçen sene br arkadaşa 30 tl verdim ama halen ödemedi bende en sonunda yüzüne karşı kefen parası olsun dedim. annemle papaz oldum zaten verdiğim o para yüzünden

0|0
    0|0
  • Oha daha yarısı da mı var hadi kurtamışın

0|0
    0|0
  • Aç telefonu iste çok sıkıştım vs dde

0|0
    0|0
    • bu ayın 1.inde verecekti, bir kaç gün gecikecek dedi falan, bir kaç kez aradım dönmedi uyuz oldum, hayır alamıyacağım bir para değil evine gitsem alırımda, hoşuma gitmiyo böyle yapmak

• merhaba, beni mağdur ettin böyle olcağını bilseydim vermezdim sana, bu ayın 1ine kadar nap ne et ayarla akşamdan önce yetiştir, sabahında gelmek zorunda kalacam.

diye mesaj attım yumuşak oldukça insanı enayi yerine koyuyolar

• aynen. böyle mesaj at ya da direk aç söyle acımaa!

• Rezil eder alırım paramı

0|0
    0|0
    • yaa onu yapmak kolayda ben yinede en düzgün şekilde olsun diyorum yoksa alamicağım parada değil , paramı iyecek kadar akıllıda değil.

• Vermez başka türlü bak görürsün

• yok öyle bir dünya, almasını bilirim çalkantılı olmasın diye özen gösteriyorum, yoksa abilerine durumu anlatsam paşa paşa verirler...

• yüzsüz insan çok ama haram yiyorlar işte başka yerlerinden çıkacaktır mutlaka. benden de bir sene önce 400 tl alan bir erkek arkadaşım hala vermedi. nasıl bir erkeklikse... durumu kötü birine de benzemiyordu ama ihtiyacım var zor durumdayım deyince acıdım verdim. birkaç kere yüzüne vurdum ama bişey değişmedi. boğazını sıkacak değilim ya napayım. hayatımdan çıkarmak en iyisi galiba.

0|0
    0|0
  • borcu verıyosan malesefkı gerı alamıycağnıda hesap ederek vermelısın.oyuzden dostum olmadığ sürece kımseye kuruşumu vermem ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç sorma...

0|0
    0|0
  • çokkk hemde çok

0|0
    0|0
  • Daha bugün karısıma çıktı 2 seneye yakındır yaklaşık 1000 tl borcu olan vatandaşın biri karşıma. Herşey iyi güzel de çıktıp marlboro ikram etmeseydi iyiydi!

0|0
    0|0
Yükleniyor...