Amacınız ne elinize ne geçiyor aldatınca ?

Soru Sormayacaktım Ama Engel Oluyorlar Arkadaş İlla Soru Sor Diyorlar :D Sitede birisi 2-3 kızla nasıl evlenebilirim onları kaybetmeden yazmış . Biz erkekler böyleyiz yazmış . Arkadaşım tamam hakedene yapıcaksın bunuda. Haketmeyenin ne günahı var ? Genelleme degil ama yarısı böyle yapıyor. Amacınız ne elinize ne geçiyor aldatınca ? Aynısı sizin bacınıza yapılsa kıyameti kopartırsınız. Onu yapanların kalbi kalp degil bildigin otoban . Kimsenin gururuyla oynamayın . Adam olun biraz. ( Herkese degil böyle yapanlara )

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• biz erkekler demiş ya..biz onlardan değiliz diyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Capkinmis gibi dikkat cekme amaci da olur

Tepki gosterenlere yazacak estek kostek diye sonra senin gibisi olsa aldatmam diyecek aralarinda tutkulu bir ask başlayacak.

Anaa tutuyor mu acaba fena degilmis teknik.

0|0
    0|0
  • hak etmeyenlerin günahi diye bir şey yoktur arkadaşım bilmiyorum o konuyuda mutlaka bir şey yapmışlardır zaten önüne gelen adamlıktan soz ediyor

0|0
    0|0
  • AlmiraNrrr Soru sordu (=

0|0
    1|0
  • Aklıma bir kızın sözü geldi :D '' Aynısını sizin ananıza , karınıza , bacınıza , teyzenize yapsalar hoşuna gider mi '' :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkeklerde ne kadar çok kız beğenirse ya da kızla çıkarsa o kadar güçlü hissedilme gibi bir durum var. Bunun saçma sapan bir yalandan ibaret olduğunu anlayan erkek bu dünyada mutlu bir birliktelik ve hayat yaşar. Hala farkedemeyenlerde anca 2 kız tavladım 3. sü bana baktı , ben istediğimi yaparım en süperim vs diye kendini tatmin eder.

yorum yazmayın .okumanız var. bunu da okursunuz

0|0
    0|0
  • aldatmanın amacı yoktur aldatan kişiliksiz olay bu

0|0
    0|0
  • Kimse bunu haketmz tatlim.zaten bole yapanlardan yaptiklari cikiyor yanlarina kalmiyr merak etme bakarsn kendi kizlarneden bile cikar.

0|0
    0|1
  • fethetme duygusu...erkekler ondan aldatıyormuş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...