Bi kızın fotoğrafını niye çekesiniz ki ?

Beyler farzedelim ki kendinden taviz vermeyen,duygularını öyle çabuk belli etmeyen,gururu hatsafhada,biraz da sert bir yapısı olan birisiniz. bir kız sizden hoşlanıyor,biliyorsunuz. Ama siz öyle hemen açılacak bir tip değilsiniz. Kızı hoş,hanım hanımcık,terbiyeli ve eğlenceli bulduğunuzu ifade ediyosunuz fakat aranızda da belli bir mesafe bırakmak istiyosunuz. Hep bir alaycı tavırlar,hep bir laf sokmalar falan kızla takılıyosunuz,muhabbetiniz iyi. Kısacası kızın sizin ondan hoşlandığınızı farketmesini istemiyosunuz.İlginizi bilmesini istemediğiniz halde,durduk yere kızın fotoğrafını çekmek istiyosunuz. Şakalaşıyosunuz,kız ilk izin vermiyo,sonra bikaç denemeden sonra kızın fotoğrafını çekiyosunuz. Bunu ne için yaparsınız,kız bundan ne anlamalı. Ben ilk başta ailesine göstermek için çektiğni düşündüm. Ya siz ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• vesikalıktan mı bulucakmış gelini.kendi için çekmiştir.özler bakar arada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• -Normal bir şekilde öylesine fotoğrafını çekmiş olabilir..

-Veya hoşlantısını belli etmek adına istemli veya istemsiz... Ama asla ikinci adımı atmam hesabıyapıyordur belki adımbekliyordur...

0|0
    0|0
  • Ben bişey anlamadim çünkü yok ağır bı erkek sert yapili felan yazmissin sonrada oerkek hakkinda yazdiklarin yani onun davranislari civik bı erkek yapisi,onun hareketlerine dayanarak söylüyorum o erkek ağırlık nedir sertlik nedir bilmiyor,sadece sana oyle şekil yapmaya çalışıyor :)

0|0
    0|0
  • yok canım daha neler ya

aa bı dakıka sen o eglencelı olan degılmısın ya :D profıl resmınden tanıdım yıne

0|0
    0|0
  • Anlam arama her şeyde.

0|0
    0|0
  • Böyle bir şeyle daha hiç karşılaşmadım ve duymadım amaç ne bilemicem :)

0|0
    0|0
  • niyetim kıza göre değişir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öylesine değildir ya vardır bir şey.. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...