Bütün bu konuşulanların anlamı nedir sizce ????

Hoşlandığım kişiye duygularımı belli ettim. Onunda (hareketlerini,sözlerini yanlış yorumlamıyorsam) benden hoşlandığını düşünüyorum. Kendisi ortaokul terk.Annesi 4 yıllık üniv. mezunu memur.Babası sanayici imiş. Konuşurken bana 'sen okulunu oku bitir öyle gel'dedi.Bende 'okur bitiririm ama bazı şeyler için geç olabilir' dedim.Gülerek,şakalaşarak diyoruz bunları. Neyse sonra bana 'sen okuduktan sonra beni beğenmezsinde şimdi'dedi. Bende 'ne alakası var beğenirm merak etme' dedim. O da ben güvenliğim ve sen okumuş belki de iyi meslek sahibi olmuş biri olacaksın'dedi. 'Olabilir bu bazı şeylere engel değil bence'dedim. 'Ya geç bunları öyle şeyler annemlerin zamanındaymış,artık yok öyle aşk meşk'dedi. Bende üstelemedim.Sonra Şakayla karışık 'okulunu bitirdiğin zaman hala bekar kalırsam alırım seni felan' dedi.'Bende çok beklersin,ya şimdi ya hiç' dedim. Güldü bak seen dedi. Bana hislerini tamamen açmamasının sebebi bu okumuş-okumamış ayrımı olabilir mi? Ya da benim ağzımdan laf mı almaya çalıştı?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Hisleri var gibi... Ama bu durum onu etkiliyor gibi senin bakış açını merak etmiş ki bu konuyu üstelemiş...

Egosunu da tatmin ediyor olabilir ama baya derin konulara girmişsiniz duygusal olarak da etkilenme olabilir...

Bence kendini sana yakıştıramıyor ve sen yakıştıracak mısın bunu ölçüyor... Zaten ağzından yeterince laf almış, alacak bişey yok doğaçlama muhabbet etmişsiniz :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Lafı almış zaten ağzından haberin yok :)

0|0
    0|0
  • uyuz oluyorum şu gizli kullanıcılara her soruyu gizli soruyorlar ya bu ne ya sanki devlet işi yapıyorsun alt tarafı bir soru ne yapayım

0|0
    0|0
  • Geleceğine mani olmak istememiş olabilir.

0|0
    0|0
  • senin ağzını aramış bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç kaldırabileceğim muhabbetler değil ki bunu şakayla karışık söylüyorsa bir erkek önce yerin dibine sokan bir bakış sonra da uzaklaşırım sululuk gerektiren bir konuşma değil bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...