Gerçekleşmesi için çok sabırsızlandığınız,gerçekleşince de hayal kırıklığı yaşadığınız bir olay oldu mu?

Gerçekleşmesi için çok sabırsızlandığınız,gerçekleşince de hayal kırıklığı yaşadığınız bir olay oldu mu? Ben sevgilimle aynı evde yaşamak için çok sabırsızlanıyordum,yanıma taşınırken inanılmaz heyecanlıydım. Taşındıktan 4 ay sonra ilişkimizi devam ettirmek istediğimiz ve birbirimizi çok sevdiğimiz için evleri ayırdık. Böyle daha iyiyiz :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• küçükken hep bisikletim olsun istediydim sonra oldu 2 gün bindim sıkıldım attım kenara

0|0
    0|0
  • Hayaller kurarsın mutlu bir şekilde ama Hayallerini başkaları yaşayınca seninde yaşamdan bir mücadele etme gereksinim kalmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yıllardır unıverste okuma hayalıyle yasadım ordakı ortamı felan merak edıyordum sımdı ise sıkıldım pekte merak edılcek bıseyı yokmus :)

0|0
    0|0
    • ben üniversitede olduğumu yurttan ayrılıp eve çıktığımda anladım :)

• Bence radikal bir kararla okul değiştirip ailenin olmadığı bir şehirde tek başına öğrencilik yapmalısın. Nerede okuyorsun? Bölümün ne?

• okul bıtmek uzere onu nasıpse okuldan sonra farklı bı yere atanarak yapıcam tercıhım aılemın yanı olmucak artık kendı ayaklarımın uzerınde durmak ısrıyorum ..sağlık memurluğu okuyorum

• Hahahaha..:)

İlişkinizin devam etmesini istiyor iseniz evlenmeyin..:)

O zaman bu kadar çabuk ayıramazsınız evleri..

0|0
    0|0
    • Kesinlikle,yakın zaman için hiç öyle bir planımız yok zaten :) Ayrı evlerde kalırken beraber geçirilen geceler daha kıymetli oluyor :)

• Kesinlikle..

Yükleniyor...