Başkasının müzik zevki, seni mi gerdi?

Farkında mısınız bilmiyorum ama, ülkemizde herkes bir müzik uzmanı. Karşımızdaki insanın dinlediği müziğe karışmadan duramıyoruz sanırsam. Hayır gayet de basit bir cevabı var "sana ne?" gibi. Siz bu vatandaşlarımızın, diğerlerinin müzik zevkine burnunu sokma olayına ne diyorsunuz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ortak bir zevk ararken sorulur genelde.yoksa ne dinliyosun len sen zevkini sktiğim demez kimse

0|0
    0|0
    • Emin misin? Twittera bir göz at derim. Ezmekten başka bir boyut, çok acınası.

• kendi dinlediği müzikle hava atma isteği olan embesilleri mi diyorsun?onlara bakacağım zamanı boş boş mal mal bakarak geçirmeyi tercih ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• yanlış bişey ama türkçemizi korumak adına bende yabancı müzik dinleyenlere karıştığımı bilirim

0|0
    1|0
  • kimseyi ilgilendirmez kendi çapımızda takılıyoruz : )

0|0
    0|0
  • Müzik sevkime burnunu sokanın kulağına parmağımı sokarım

0|0
    0|0
  • genelde kızlar birazdaha pop slow erkeklerde birazdaha electro yabancı havası var :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kendim sevmediğim müziği sevmem ama sevene de "niye seviyorsun?" diye de hesap sormam. sonuçta insanlar varoldukça farklı zevkler ve beğeniler de varolacak bu dünya üzerinde.

0|0
    0|0
  • taksın kulaklığını kendi haline dinlesin. bangır bangır tripkolik dinlemek zorunda değilim ki ben

0|1
    0|0
    • Eh, orası ayrı konu. Ama "ay tripkolik dinliyor ezik" gibi suçlamalarda bulunanlar, biraz problem.

• Gene mi Ahmet kaya :/

0|0
    0|1
    • Hayır, genel olarak sordum. Herhangi bir isim yok.

Yükleniyor...