Acil yardım edin ya lütfen?

Arkadaşlar bizim Ankarada bir akrabamız olan evli bir bayan var hani bazı telefonlarda toplu mesaj listeleri oluyor ya ben listeye yanlışlıkla bu kadının numarasınıda eklemişim ve benim mesajlaştığım 1 2 tane erkek arkadaşım var her türlü konudan mesajlaşırız mesela aşk sevgi gibi birbirimize güzel aşk mesajları filan göndeririz ben toplu mesaj atarken bu kadınada mesaj göndermişim şu anda kadın gönderdiğim mesaj yüzünden kocasıyla kavga etmiş ve kocası bunu bırakıp gitmiş şimdi kadın seni mahkemeye vereceğim diyor bu durumda ne yapayım ya sinirlerim bozuldu bu gerçek lütfen anlayan varsa ya da tanıdığınız savcı filan varsa sorun ya da numarasını özelden verin ben ondan bunla ilgili bilgi alayım teşekkürler?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Akrabayı imiş ara konuş anlat ama durum vahim :/

0|0
    0|0
    • Ya kadın ruh hastası gibi bişey hemen suratıma kapatıyo ağlıyo filan bu durum ne olur sence ya.

• Adam gelip topuklarına tak tak :D

• Gerçekten ne yapayım bu durumda Allah kahretmesin.

Kızlar Ne Diyor 2

• o kadının eşine ulaşıp eğer telefonundan toplu mesajları da silmediysen kanıtlarıyla gösterip ikna edersen ucuz yoldan kurtarırsın. dövülme ihtimaline karşı birkaç zorro ile birlikte gitmek faydalı olabilir.

0|1
    0|0
    • Adamın telefonu yok bende.

• akraba dedin ya bulamaz mısın birinden telefonu boşver küfür eder yüzüne kapatır bir şey yapamazsın yanına gitmek gerekebilir bilen bir tanıdıkla

• erkekler olarak birbirinize sevgi aşk sözleri mi gönderiyorsunuz?

0|0
    0|0
    • Ya yok hani özlü sözler tok mu onlardan ya.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...