Kapat

Erkek neden nişan yüzüğünü takmaz?

30'unu geçmiş bir ilişkisi olduğu bilinen bir adam nişanlandığının ertesi günü nişan yüzüğünü takmadan işe neden gider?nişanlısı başka şehirde ve ilişkisini herkes biliyor olsa da nişan yapıldığını sınırlı sayıda insan biliyor.kendisine sebebi sorulduğunda önce yüzüğün ölçüsünün sıkıntılı olduğunu sonra da alışamadığını söylüyor.bunlar geçerli bir sebep midir?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi fitne ficirlere neden dert olur böyle şeyler bende bunu anlamam..

bende yüzük takmam, sevmediğim için takmam...

ama bu senin kalitendekilerin o acabalarını doldurduğu yakıştırmalar var ya

he işte onlar senin ahlakını gösterir.

0|0
    0|0
    • ben niye fesat olayım ilişkinin taraflarından biri olma ihtimalim neden akla gelmiyor da fesat 3. kişi oluyorum.bence sen benim fesat olduğumu düşünerek fesatlık ediyorsun.

• bahsettiğim profildeki kızlar benim başımı ağrıttı o yüzden gıcık oluyorum. madem 3. kişiyim diyosun, sende eğer fesatlık yoksa bile, nişanlanmış evlilik yolunda olan bir adamdan, öküz altında buzağı aramanı nasıl yorumlamamızı istersin.. elle tutulur bişey yok sende

• 3. kişi değilim ilişkinin tarafıyım diyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Basitçe hoşlanmıyor da olabilir. Bende yüzük takmam, bugüne kadar da problem olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • Samimi gelmedi bana, geçerli bir sebep değildir...

Pek rahat durmuyor gibi...

Yani bu durumun bilinmesini istemiyor gibi, böyle bilinmek istiyor gibi..

0|0
    0|0
  • bi sebeb aramamak lazım ya. bilmiyorum da ben de başlarda takmam herhalde. tuhaf geliyo bana erkek elinde yüzük olması. ben pek sevmem yüzük takmayı

0|0
    0|0
  • cevabı basit altın erkege haramdır gümüş alyans alıp takar dert etme

0|0
    0|0
    • haram korkusu olan bir görüşe sahip değil ki

• hımm alışkanlık meselesi olabilirmi daha hic takmadıgı ıcın ilk zamanlar huzursuz edebilir insanı alışır yavas yavas elbet

• simdi kızın biri erkegin parmagında yüzük görünce yavsamaz ama yüzük yok sa yavsar

0|0
    0|0
  • Alışmadık parmakta yüzük durmazmış...

0|0
    0|0
  • kız tavlamak için canım böyle güzel bir olayın simgesi olan o yüzük takılmaz mı hiç

0|0
    0|0
  • yüzük takmayı sevmiyor olabilir. altnda bişey aramana gerek yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aranıza girmiyim canım ama yüzük önemli bahanesiz takılmalı

0|0
    0|1
  • seni aslında istemiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...