G*tünü satsan alamazsın demek kaç para demek?

bir çok hesap kitap uzmanına,yatırım danışmanlarına,aile büyüklerine,muhtara,imama...hepsine sordum.net bir cevap yok.size göre g*tünü satsan alamazsın kaç paraya tdenk geliyor?

0|0
16|36

En İyi Kız Görüşü

• G.tünü bile değerli sananlara çok acıyorum.

Üstüne para vereyim de sende kalsın diyesim geliyor...

0|4
    1|2

Kızlar Ne Diyor 15

• neyin gtü kimin gtü olduguna bağlı :)

ne bılelım ınsan gtümü hayvan gtümü asdfg :D

0|1
    0|1
  • Benim için beşyüzbin.

0|0
    0|1
  • ne iğrenç bir laf

0|5
    0|0
  • Kuruş etmez..

Tek başına hiçbi işe yaramaz çünkü :D

0|0
    0|0
  • Neticeni satsan alamazsın demek; ya söyleyen kişi senin neticeni değerli bulduğu için pahalı olduğunu düşünüyor. Yada memleketteki netice fiyatlarından haberi yok :D

0|0
    0|0
  • dötüne güvenme potansiyeline bağlı değişir..

0|1
    0|0
  • senden değerli demek işte sen kaç para ettiğini düşün önce bi

0|0
    0|0
  • Çok para.

0|0
    0|0
  • karaktere ve kişiliğe göre fiyatda değişir kişiliksiz ise beş para bileetmez zaten

0|0
    1|0
  • Mümkün değil elde edemezsin. :-))) tahayyüllerin dışında...

0|0
    0|0
  • Çok büyük rakamlar oynar müdür demek.

0|0
    0|0
  • çok para demek.çok kullandığım bir laf ama kaç para olduğunu bilmiyorum :D

0|0
    0|0
  • yani götüng*tdegil demek :D

0|0
    0|0
  • G*te bağlı

2|8
    0|0
  • Got 100 lira eskortlarda demekki 150 lira :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• G*t borsasına bir bakiim, ben sana dönerim.

Cevap anlamında yani, yoksa g*tümü falan dönmem, n'olur n'oolmaz... :D

0|0
    0|0
  • götten göte değişir. gördüğüm en pahalıg*t400 liraydı. rus götü. 1 türk 3 rusa bedel olduğuna göre 400x3=1200 yapar. buradan yola çıkarsak benim için tavan fiyat 1200 tl dostum. kdv hariç tabii.

0|0
    0|0
  • götünü satsan alamassın = ahmet ile mehmet arkadaştır ahmetin durumu iyi mehmetin kötüdür ahmet ayakkabı alır ve mehmet bu ayakkabıya basar ahmet sinirle götünü satsan alamassın der çünkü mehmetin durumunun olmadığını bilir götünü satsan alamassın malın fiyatına eşittir ve fakirin parasızlığına

0|0
    0|0
  • Bir çok hesap kitap uzmanına,yatırım danışmanlarına,aile büyüklerine,muhtara,imama sorulacak nesi var anlamadım.

Sikko bir cümle.

0|0
    0|0
  • Göte göre değişiyor benim ki 100 tl bile etmez 101 tl lik bir şey alamam senin ki onun ki diğerinin ki kaç tl eder bilemeyeceğim :)

0|0
    0|0
  • öncelikle soruya 5 yıldız :) ancak burda kastedilen "paha biçilemez" olduğudur. erkeklerin canını verip g.tünü vermeyeceği varsayılarak söylenmiş bir sözdür. ancak piyasada bunun terisini ispat eden bir hizmet sektörü olduğu da unutulmamalıdır.

0|0
    0|0
  • satacağın götüne göre değişir.g*tvarg*tvar. herg*taynı paraya gitmiyor ki ? önce götü belirlemek lazım.hangig*t?

0|0
    0|0
  • birg*tortalama 14-15 liraya gidiyo(benimki satılık değildir ) ülkemizde demekki 20 lira civarında bişey

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel sorularından biri <3

0|0
    0|0
  • sorug*tpazarlığı yapılabilme durumuna çok açık şikayet ettim cıvık ... milletin götünün ederine bakınca dötüm tavan yaptı bunuda oraya buraya sorma sakın rezil oluruz

0|0
    0|0
  • Sittin sene çalışsan kazanamıcağın bir para.

0|0
    0|0
  • en son alıcısı bir pamuk tıkattıracam..bi tutam pamuk kaç paraya tekammül ediyorsa herkesin gt fiyatı odur :)

1|0
    0|0
  • Ben genelde öyle diyenlerin g.tüme göz diktiğini düşünürüm.

cut.

0|1
    0|0
  • Götüne göre değişir aga

2|1
    0|0
  • valla çok para. :) demek ki g0tten daha değerli :)

0|0
    0|0
  • g*tünüsatsanalamazsın Türk lirası demek, yani 50blowjob amerikan dolarına denk geliyor.

0|0
    0|0
  • bahsedilen şeyin fiyatını öğren anlarsın totonun ne kadar etmediğini :D

0|0
    0|0
  • g..tünü satanalra sormak lazım bak asagıda bı gızlı abla 150 lıra demıs demekkı pıyasa bu

0|1
    0|0
  • Dötümüzü yırtsak hesaplayamayız:))))

2|0
    0|0
  • gtn o kdar etmez demek...etmezde aslında...gt para mı eder ...ne enteresan cümleler...iğrenç birde gte para mı verilir...

0|0
    0|0
  • Şimdi bunun için 100 kişiye sorup 1 popüler cevap alırsın. Oda biz erkeklerin kinin hatunlar kadar etmediğidir :p

0|0
    0|0
  • göte bağlı bence

1|0
    0|0
  • benimki en fazla saatlik 50 lira eder. ortalama sevişme süresi 30 yıl desek, 30*365*24=262800 saat. 50 ile çarparsan 13 milyon lirayı geçiyor. g*tümü satsam 13 milyonun üzerinde birşey alamam :D

0|0
    0|0
  • 1000 TL + KDV :D peşin fiyatına 2 taksit :D Bir alana ikincisi iki katı fiyatına :D

0|0
    0|0
  • Senden kıymetli demek.

0|0
    0|0
  • her gotu degerli kilan bir cumle oldugu kesin

0|0
    0|0
  • orası meçhul işte:D

0|0
    0|0
  • çok para.. g*tunu satsan o kadar para hayal edemezsin :))

0|0
    0|0
  • Sening*t0.01TL demek. Geçerliliği yok.

0|0
    0|0
  • Kendine bir değer biç arkan için onun değerinden sonsuz fazla olanı düşün :) bu demek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...