Body yapan arkadaşlar takviye olarak ne kulanıyorsunuz: uzun suredir bende çalişıyorum ama gerçekten

bir yerden sonra takvıye şart bugun bana amerıkan hap geldi ama çogu kişi bana kulanma dedi toz daha iiyi dedi doktor kendisine gösterdim kulanma dedi karaciğer falan mahfedersin dedi. sizce ne kadar doğru kulanan arkadaşlarım var:

yorrum düşünclerinizi beklıyorum

Güncellemeler:
not: hap kımse tavsıye etmıyor ama proteıon tozu çogu kişi herhangi sorun yok normal proetinle içerir.

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu nasıl bir genellemedir formuna göre mi yargılıyosunuz. Yani hap şeklinde ne olursa zararlı mıdır ya da toz formunda herşey zararsızmıdır:)) valla kardeşim kullanmıyacaksan gönder bana :) megamen genelde arginine içerikli vitamin tarzı ürünler oluyor. Zararı olacağını hiç sanmıyorum.

0|0
    0|0
    • ya bırak hacı adam vıtamın hapı almıs ne yapcam dıya allah askına bırak ya :)

Kızlar Ne Diyor 5

• O bünyeden bünyeye değişiyor kimisinde yapıyor yan etki ama denemeden bilemezsin

0|0
    0|0
  • evet örneğini geçen tv de gördm öyle her tavsiyeyi kullanma sakın dikkatli ol özellikle sağlık bakanlığından onaylı olmalı.

0|0
    0|0
    • sağlık bakanlıgı onaylı olmasıda bazen sıkınıtlı

• işte sıkıntılı hepsi o yüzden doğal yoldan ayrılma derm ben

• kullanmamalısın

0|0
    0|0
  • bitkisel olursa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • doğru hap iyi değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu takviye hapları çok zararlı şeyler ne kadar anlatsam az yani :) kullanmamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Sadece Adı Hap Oldugu İçin Bilgi Sahibi Olmayan İnsanlar Burda Yorum Yapıyoya Yazık . Markası Ney Kardeş Ürünün ?

0|0
    0|0
  • ben toz kullandım hıcte bısey olmuyor..gold standart optımum %100 Whey kullandım..etkısınıde gordum..kım dıyosa onu yalan soluyor

ole her doktorada guvenme cogu baytardan beter

0|0
    0|0
    • hap mı kulandın toz mu?

• ya te allahım

lan o multıvıtamın hapı..ne varkı onda spor yapmasanda kullanırsın onu

toz dedıgın proteınden olusur bence sen neyın ne oldugunu bı arastır once

hıc bı bılgın yok bu konuda

• mega men sport: habın aduı bu

• Hap filan alma onlar ilaçtır.Fakat toz halinde bulunanlar yani supplementlerin zararı yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...