Buranın da suyunun çıkması mümkün mü?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi facebook, netlog gibi sitelerin suyu çıkmıştır. Buranın nasıl olur sizce :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgili KizlarSoruyorlar.comlar...nasıl yazacağımı bilemedim. Heyecanlandım güldüreyim dedim. Pattadanak girdim lafa.

Sevgili sevgililer...bu sitenin seviyesinden o kadar memnunuz ki sevincimiz anlatılmaz canlı yaşanır. Kızlar ve erkeklerin birbirleriyle bu kadar iyi anlaşabileceklerini ya da bu kadar iyi anlaşamayacaklarını görmek bizi sevindiriyor. Ben şahsen yazdıklarınızı heyecan içinde okuyorum ve devamında ne gelecek, kimler gizlenecek kimler gülecek merak ediyorum. Ellerinize, yüreğinize sağlık.

Çitayı düşürmeyin demiş Tarzan eve giderken. Böyle bir espri yapmadan gidemedim, ilk cevabımdan ayrılamadım. Moderasyonun kafasını karıştırmak için tabi.

2|0
    0|0
    • nergiz:) buralarda sizleri görmek ne güzel:))))) hehehe başardık, halkın arasına ineceğinizi biliyordum ben zaten :p go go gooo:))))

ek; ''Kızlar ve erkeklerin birbirleriyle bu kadar iyi anlaşabileceklerini ya da bu kadar iyi anlaşamayacaklarını görmek bizi sevindiriyor.''. heheheh mod ne derse doğrudur. çokdüşündümamabulamadım bak duy bunları duy, didişmeyi bırak ittifak kuralım. voltranı falan oluşturalım, gölgelerin gücü adına:) çıtanla birlikte seni yarın sabah masamda görmek istiyorum:)

• teşekürler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• sanmıyorum tuhaf bir çıta var sitede, ne kadar bel altı konuşursak konuşalım bir seviye ve düzgünlük var. misal hatun; ''sevgilimle olmadım iyi yapmış mıyım'' diyor, beylerden gelen yanıtlar ''iyi yapmışsın aferin sana'' oluyor. facebookta bu cümleyi yaz bak ne oluyo, ya da başka herhangi bir sitede. rahat rahat fotoğraflarımızı yayınlayabiliyoruz bu kadar iç dünyamızı açtığımız halde. zor o yüzden kolay kolay çıkmaz suyu

2|0
    0|0
  • Daha yeni başladık kullanıcı olarak. yakında herşeyi cıkar .

0|0
    0|0
  • facebook'daki reklamlar kalksın biz bu sayıyla iyiyiz bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• suyunun çıkıp çıkmaması users lar onların seviyeleri ve yaptıkları yorumlarla alakalıdır sanırım. burda insan kendi iç dünyasındakileri yansıtıp onun ışığında yorumlardan kendine bi pay çıkartmaktadır. en yakın arkadaşına bile söyleyemediği şeyleri buraya yazıp burdan aldığı cevaplarla kendine yön çizmesinden dolayı buranın suyu çıkmaz.. inşallah :)

1|0
    0|0
  • Bu siteyi facebook yada netlog gibi paylaşım siteleriyle kıyaslamak yanlış olur. Evet ortak noktaları var bu site sosyal hem de sosyal paylaşım sitelerinden daha sosyal bir ortam var.

Suyunu çıkarma konusunda yöneticiler tam yetkili herhangi bir sululuğa imkan vermiyorlar. Ben kendimden yayınlanmayan sorularımdan cevaplarımdan biliyorum. :))))

Yönetimin adil davranması ve her türlü ciddiyetsizliğe anında müdahale etmesi de sitenin başarısını arttırıyor.

0|0
    0|0
  • burayı face ya da diğer sitelerle kıyaslamak yanlış olur. ben daha çiçeği burnunda yeni üyeyim ama farklı bir ortam var burda. gereksiz söz laf yok. millet gerçekten merak ettiğini soruyor. tamam bazen laf olsun diye cevap veriliyor ya da soru soruluyor ama diğer siteler gibi olması mümkün değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...