Alper potuk ve salih uçan ?

alper potuk 22,salih uçan 20 yaşında Şu an türkiyenin en yetenekli genç oyuncuları ve tabiki fenerbahçe formasını terletiyorlar,sizce bu iki genç oyuncu fenerbahçenin 1xavi ile iniestası olup 10 senesini kurtarırlarmı? biliyosunuz ligimizde şampiyonluk yerli oyunculardan geçer, yorumlarınız?

• Çok yetenekli iyi oyuncular fenerbahçe çok şanslı
    75% (3)47% (7)53% (10)Oy Ver
  • Hayır çünkü...
    25% (1)53% (8)47% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• bak kardeşim fenerde bugün bu 2 oyuncu forma giyiyorsa bunun tek sebebi 6 yabancı kuralıdır. yoksa inanki yabancı hastalığına kurban giderlerdi. semih şentürk bunun bariz kanıtıdır. ben fenerli değilim ama zevkle izliyorum ikisinide. ancak bu 6 yabancı kuralı olmasa şanslarıda olmazdı buda bizim ayıbımız.

0|0
    0|0
    • sorum yabancı sınırıyla ilgili değil yorumlarınızı nedir bu oyuncular hakkında buna cevap verseniz yeterli abi.

• söylüyorum zaten imrenerek izliyorum, inş daha da iyi olacaklar ama bu onların ve türk futbolunun bir şansı, yabancı sınırı sayesinde parladılar. yoksa sönüp giderlerdi. inş daha da iyi isimler göreceğiz ligimizde, son maçta mesela emre çolak maça girerken böyle genç bir ismin girmesine öyle sevindim ki anlatamam. işte bunlar olursa türk futbolu gelişir. ve sorunuzun yanıtı gerçekten yetenekliler ama salih daha yetenekli.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence abartmaya gerek yok önlerinde daha çok uzun seneler var ve umarım Salih Galatasaray'a gelerek çocukluk hayalini gerçekleştirir umarım Fenerbahçeyle daha fazla özdeleşmez

0|0
    0|0
  • salih uçanı bğeniyorum alperde iyi.ileriki zamanların yıldızları olacaklarından şüphem yok.

0|0
    0|0
  • salih ve alper mi çok iyi geçen sene salihin yüzünden elendiniz uefadan yerden yere vurdular salihi şimdi de yedeklerde acaba niye yedeklerde bu cambaz

0|0
    0|0
    • salihin yüzünden uefadan kim elendi =) ben yanlış bir ülkedeyim galiba =) benficaya çok eksiklerimiz oldugu için elendik =) bu senede sakatlık milli takım derken geç katıldı geçen hafta emenikeye nasıl asist yaptı youtubeden bak bakalım =)) salih ve alper gibi yetenekli genç oyuncu var mıgsde =)?

• Bruma salih+ alper + stoch eder sen ne diyon. Emre var, Ceyhun var ...

• adam ceyhunla emreye salihle alperden daha yetenekli demiş ibretlik =) gsli beyin mod on =)

• salih uçanı beğeniyorum

0|0
    0|0
  • çok yetenekliler heleki salih

0|0
    0|0
  • Yeteneksimsi oyuncular (o ne demek lan)

0|0
    0|0
    • rahatsızmısın ?

• kafam güzel :S

Erkekler Ne Diyor 15

• TABİKİ? Türkiye'de son 15 yılda çıkan genç yeteneklerin kaç tanesi Fener'den çıktı?

1- Arda

2- Selçuk İnan

3- Emre Belezoğlu

4- Gökhan Gönül

Bunların kaç tanesi Fener'in yapısından çıktı? Fanatik bir konu açmasaydın belki yorum yazılabilinirdi...

0|1
    1|1
    • galatasaraydan bitane çıkmış oda arda başka var mıgalatasaraydan çıkan müthiş alt yapı oyuncusu ? sakın emre deme zeytinburnu alt yapısından çıkmış bir oyuncu ayrıca bunun konuyla ne alakası var ? çekememezlik bu olsa gerek sizde böyle kaliteli genç yerli oyuncular olmadıgı için soruma bile demogoji yaparak cevap veriyosunuz ne alaka şimdi bu yazdıklarının soruyla ? adam akıllı cevap vericeksen ver yoksa hiç yazma

• Emre'yi Gs çıkardı, 20 yaşından önce bulduk biz onu. Türkiye'de kimin alt yapısı kuvvetli bunu bilmeyen yok. TABİKİ lafına takıldım, tabiki Fenerde oynuyorlar ne demek, bu resmen diğer kaliteli futbolcuları ötekileştirmektir. Tek arda çıktı ne demek? Zaten 20 yılda 2 tane çıkıyor onlarca değil.

• bizde salihi 18 yaşında bulduk bucadan getirdik ozaman oda bizim alt yapımızdan çıktı ikileme çelişkiye bak yaa bu kadar fanatiklik körlük çekememezlik olamaz,alt yapınız kuvvettli neden yabancı sınırı kalksın diye aglıyosunuz yine çelişki var işte siz iki yüzlü ne dediğini bilmeyen insanlarsınız soruma cevap vereceksen ver yoksa kıskançlık yapıp saçma sapan yorumlar yapma .

• En yetenekli ?

0|0
    0|0
  • Evet , gerçekten iyi futbolcular ama bence daha pişmeleri lazım

Bende BEŞİKTAŞ'lıyım bizdede mami(muhammed demirci) var gerçekten yetenkli futbolcu ama daha kendini geliştirmesi lazım gsde bruma örnek bunlar fenerdede aynı şekilde ozi konusuna gelince bence ozi şuan bile yıldız derim

0|0
    0|0
    • oguzhana laf yok zaten ama alper için pişmeye gerek tam bir ortasaha ama salih fizik olarak geliştimesi lazım kendisini.

• dedim zaten alper,salih,muhammed,kerim frei (yanlış yazmış olabilirim :D) ,bruma bunlar yetenekli futbolcular ama biraz daha kendilerini geliştirirlerse iyi olurlar

• salihi daha cok yeteneklı buluyorum alper salih oğuzhan ve muhammet geleceğin milli takımının yıldız oyuncuları olacak.

0|0
    0|0
  • Vallahi Beşiktaş'lıyım, çok da isterim böyle olmasını. Fakat Alper ok yetenekli olmasına rağmen, ince pas atan, tek oynayan bir oyuncu değil bence. Salih olabilir bak. Şayet Oğuzhan Fener'de osaydı o zaman gelecek 10 yılı Salih'le çıkartabilirlerdi.

0|0
    0|0
    • ama şu var kardeş alper pas yeteneği iyi olan bir oyuncu değil ama inanılmaz tempolu dikine oynayan ve çalım yeteneği çok iyi olan bir oyuncu =) salihle oguzhanın oldugu takım çok yumuşak kalır mesela ikiside teknik savunma yönü zayıf oyuncular =) bu arada en yetenekli üç oyuncu oguzhan salih alperdir unuttum sanma oguzhanı =)

• Ferdi umursamaz işte. Sergen genç futbolcuları azarlıyordu :) Okan Koç çok çekti oondan mesela.

• olabilir bak o konuda haklısın diyebilirim =))

• ülke başarısı için yararlı olurlar inşallah

0|0
    0|0
  • salih uçan' ı hakem ilker meral bile geçen hafta maç sonu tebrik etti gerçekten geleceğin yıldızı olacak büyük para karşılığında avrupaya gidecek. Alper ve salih milli takımda oynarken birde önlerine recep niyazı koyacaksın kimse önümüzde duramaz.

0|0
    0|0
    • kaslı nickli gsli ceyhunla emre çolak salihle alperden daha yetenekli demiş =) bunlarda beyin mercimek kadar mı merak ediyorum =)

• napsın adamlar ellerinde olan o en yetenekli gençleri onlar:))))

• Recepide ekle bunlara Yerli Messi diyorlar. Biraz Fiziken gelişse Banko 11 oynar bizim takımda.

0|0
    0|0
  • ikiside iyi standart oyuncu olrk kalcklar xavi iniesta imkansız olmazlar ve fb zaten oyuncu çıkaramyo

0|0
    0|1
    • xavi iniesta olacaklar demedim zaten,nerenizle anlıyorsunuz yoksa öyle mi anlamak istiyorsunuz bu gslilerin hepsimi numune olur arkadaş dikkat edersen fenerin xavi ile iniestaları olurmu dedim.

• arkdaş bu fb dna'larnda sorun var fbnn ya da başka takımın kısaca ordan çıkaracğn sonç olamazlardı bide fbnin xavisini bir açıklasna cevap selçuk şahinmi :)

• seninle konuşmaya bile gerek yok okadar salaksın engellendin.

• İyi tespit ama lütfen bir daha ki sefer Fenerbahçe yazarken ilk harfi büyük yaz ve Fenerbahçe'nin yazarken kesme (') işareti kullan.

0|0
    0|0
  • salihe fırsat vermiyorlar benim kafam atıyor yönetimdeki herkesin...

0|0
    0|0
  • Alperle ,Salih Süper Oyuncular . Ersun Yanal'ın Her Maç Oynatması Lazım :) Bu arada ayakta ölen adam senin yorumlarını çok beğeniyorum :) Cincon İle Dalga Geçmeni falan :) ))) )

0|0
    0|1
  • Recep niyaz. Salih uçan. Alper potuk. Bu üç futbolcuyu ilerde avrupa liglerinde izleyeceğimiz kesin

0|0
    0|0
    • Neden inşallah bu yetenekleri göndermek ne kadar doğru? 6s uefa kupasını nasıl kazandı genç yeteneklerle kupayı kaldırdı yetenekli gençleri sattı sonra ne oldu onca sene avrupada başarısı var mıhayır olacakmı hayır çünkü ellerinde takım için savaşan genç türk futbolcu yok bizim elimizdeki yetenekleri takımda tutmamız lazım gelecek için

• Salihi harcayacaklar matmazel :(

0|0
    0|0
  • İyiki şu alper hıyarını almamışık onu alsak Melo yu almayacaktık verilmiş sadakamız varmış

0|1
    0|0
    • onun için gs cimbom forumda ergenler aglıyor alperi kaçırdık kaçan balık büyük oldu melo 30 yaşında yabancı sınırı var diye aglıyorlar züğürt tesellisi yavrum seninki =) alper nasıl futbol oynuyor fenerde bütün türkiye izliyor sizde agzınızı akıtarak izlyosunuz.

• Sneijderden daha iyisini görmüş puhahaha rüyandamı gördün yoksa?siz drogbanın 35 cmsini bile alamazsınız

• anelka ortega carlos alex phv daha bunca yıldız tabi seninle bu tartışmaya girmicem sonradan görme oldugunuz için,ayrıca soruyla konunun alakası yok yoksa cevap verirdim yine sana mal herif.soruma cevap vericeksen ver yoksa ikile demogoji yapıp başka yerlere konuyu seçme mercimek beyinli.

Yükleniyor...