Sınıfımdaki kızdan hoşlanmaya başladım galiba yardım

Sınıfımıza 1 ay önce falan bir kız geldi almanyadan ilk haftalar bişey hissetmiyodum ama şimdi hoşlanıyorum kızdan.Kız türkçe iyi bilmiyo aynı sınıfta bir kız arkadaşım var yakın arkadaşım almancası çok iyi onunla baya arkadaş oldu bunlar ben onun aracılığıyla ağzını yoklamasını istedim sınıftan kimseyi istemiyomuş Şu an ilişkiye hazır değilmiş kafasında bir model varmış ancak öyle birini bulursa çıkarmış belki ne yapmam lazım :(

Güncellemeler:
ne yapmam gerekli yardımcı olcak var mıacaba :( ?

0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• derslere bak derslere bırak kızı kız her zaman var

0|0
    0|0
    • Kafamdan atamiyorum nedem bilmiyorum cok kiz arkadasim oldu ama ilk defa boyle hissediyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Ümidi kes derim.

0|0
    0|0
    • Arkadasim ilerki zamanlarda olur bence dedi aranizda biseyler..neden kes dedin umidi ?

• sen üstte yazmışsın kız sınıftan birinden hoşlanmamış diye başka birini bekliyordur belki

• Sanirim oyle ama kiz onceden hic kimseyle falan konusmuyodu simdi bir kac arkadasi var onlarla konusuyo bana bazen uzun uzun bakiyo yanindaki arkadasi soyledi ben kafami cevirip ona bakinca de yuzu kizariyo hafif onune donuyo ben de pek ustund gitmiyorum egosu falan artmasin diye

Yükleniyor...