Drogba nın Şampiyonlar liginde Fenerbahçe kadar gol atmasını nasıl buluyorsunuz?

Drogba clde fb kadar gol atmış nasıl değerlendiriyorsunuz bu durumu?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçe iyi bir takım ama bir Drogba değil:)

Ayrıca geçen sezonun devre arasında yolladığımız Cris bile Fenerden daha çok Şampiyonlar ligi maçına çımıştı

3|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• drogba bugün yarın emekli olur ama fenerbahçe bu sene olmadı seneye ilaki şampiyonlar ligine gidecek bunu hiç unutmayın drogbalar geçici ama fenerbahçe kulubü her zaman kalıcıdır 100 yıl geçsede fenerbahçe olacak gollerini atacak ama drogba 100 yıl sonra toprak olacak avutmayın kendinizi böyle şeylerle en büyük fenerbahçe :)

0|1
    2|0
    • Yürü be ! sonuna kadar katılıyorum kendilerini avutacak şey bulamadılar böyle saçma şeylere sardılar :)

• Normal bir durum..Drogba değiller sonuçta..

0|0
    0|0
  • drogba 36 yaşında fenerbahçe 106 yaşında farka bak :)))))))

0|1
    0|0
  • drogba gerçekten iyi futbolcu

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• numunelik insan drogba o gollerin hepsini 66sde oynarken mi attı ? ozaman clde ronaldo 7 gol atmış barca 6 demekki ronaldo tek başına barcadan iyi gsli beyin mod on =))

0|1
    0|1
    • tam kapak cevap olmuş renktaş:)))

• süpper bir cevap boşuna size beyin fukarası demiyorum ben,dha ne dediğini neyi savundugunu bilmeyen insanlarla tartışmam

• Kaç o zaman

• Drogba bir efsane, galatasaray değil

Drogba, galatasaray isminden daha büyük bir futbolcu

Fenerbahçe kadar gol atmasının galatasaraya çıkardığın pay ne ki?

galatasarayı kariyerinin sonlarında kullanan bir efsanedir Drogba

2|3
    0|0
  • Tabi takım 13 sıraya düşünce eğlenecek başka şeyler arıyorsunuz :DD

bir ara samsung note 2 de lig sıralamasına baktım cinconu göremedim meğer aşağı indirmem gerekiyormuş ekrana sığmadı :DD

0|0
    0|0
  • Drogba yaş 36 Şampiyonlar Ligi gol sayısı 42

Fenerbahçe 106 yaşında Şampiyonlar Ligi gol sayısı 42

Sizce hangisi daha büyük ?

0|0
    0|0
  • drogba dediğin forvet bizim orta saha oyuncumuz alex in fenerbahçede attığı golü kariyeri boyunca atamamış sen buna ne diyorsun:)))

0|0
    0|0
    • Alex dediğin türkiye dışında hiçbir avrupa takımında oynayamayan oyuncu

• Nasıl biir mantık anlamadım?O zaman Gs ligde 19 kez Şampiyon oldu Tsde 4 kez şimdi aynımı oluyor?

• Nasıl aynı oluyor?GS 19 kere Şmapiyon olmuş TS 4 kere şimdi ikiside aynı seviyede takımmı?

• normal buluyorum. fener çok çalışırsa drogbayı geçebilir.

0|1
    0|0
  • sıradan bir olay büyütülecek birşey değil...

0|0
    0|0
  • Adam bir efsane.

0|0
    0|0
  • Rakip takım taraftarı olsam yerin dibine girerdim. ama bunlar kalkmış savunmaya çalışıyorlar. (bkz: fenerli kafası)

0|0
    1|0
  • renginin hakkını vermiş

0|1
    0|0
  • Adamsın drogba! :)

0|0
    0|0
  • drogba tek başına gs dende çok gol attı şampiyonlar liginde ; bir gs drogba kadar etmiyor

0|1
    0|1
Yükleniyor...