Extreme sporlara ilgi duyan var mı?

Fark ettim de spor sayfasında böyle bir konu hiç yok.. Kesinlikle olmalı bence :) Ben tüplü dalış ve su sporlarıyla ilgileniyorum ve extreme sporların hepsine merakım vardır... var mı acaba başka extreme spor seve?

Güncellemeler:
Bende snowboard ve rafting yaptım, paraşütü çok istiyorum ilerde olur inşallah :) ama tek profesyonel yaptığım şey tüplü dalış ve kesinlikle herkese tavsiye ederim... ;) Teşekkürler hepinize cevaplar için.. ileride belki birlikte yapabiliriz :) ben dalgıç arkadaşı rahatsız etmeyi düşünüyorum ;) Bol adrenalinli günler ;)
link bu da biraz heyecan olsun gece gece ;)

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir merakım var ama sadece merak olarak kaldı dağcı olmak isterdim mesela :)

0|2
    0|0
  • bende seviyorum

0|1
    0|0
  • Önce kendi branşımda başarılı olayımda gerisi gelir:)

0|0
    0|0
  • seninle olursa bende dalmak isterim :)

0|1
    0|0
  • yamaç paraşütü yapmak istiyorum :))

0|0
    0|0
  • ilgi duymuyorum

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Gerçekten de en çok yapmak istediğim şeylerden biri -çok iyi bir şekilde piyano çalmaktan sonra- extreme sporlardan herhangi birini yapmak.

Ben özellikle Snowboarding'e bayılıyorum, en çok da onu yapmak istiyorum zaten.

Dağın tepesinden atlayıp, 45 derecelik eğimli araziden kaymak kadar heyecan verici başka bir şey olamaz diye tahmin ediyorum. Snowboard'unla kayarken sağa sola karlar fışkırtıyorsun falan..

Beyazlığın içinde rüzgara karşı süzülmek gibisi var mı ya.

Aslında var bir tane daha. :)

Uçaktan atlayıp, paraşütle yerçekimine meydan okumak..

O da çok atraksiyonlu bir şey.

Herhalde atlayanlar tek bir ses duyuyor atladıktan sonra..

Dup-dup-dup-dup ... Kalp atış seslerinden başka bir şey duymuyorlardır sanırım heyecandan. :)

Extreme spor güzeldir ya..

Limitleri zorlamak lazım. Doğaya karşı gelmek lazım..

En uçuk şeyler de -extream spor gibi- zaten hep doğaya karşı gelen şeylerdir.

0|1
    0|0
  • Bir ara profesyonel snowboard yapardım...

0|1
    0|0
  • dağcı ve bisikletçiydim ben..ipe tırmanırdım bir zamanlar..

0|2
    0|0
  • bende paraşüt çok güzel birşey inş yaparsın ve dağ tırmanışı falan vs.. sporlar ama en güzeli yamaç paraşütü

0|2
    0|0
  • kardesım parkour yapıyor https://www.youtube.com/watch?v=QWwRxppbnRM 15 yasında :)

0|1
    0|0
  • wingsuit yaparken ölmeye ilgi duyuyorum.

İleride yapacağım.

0|1
    0|0
    • :) kesinlikle ölümüm wingsuit yaparken ve üzeirmde gopro taklıyken olsun :D

• Önce ben dedim, önce ben öleceğim dostum, kusura bakma :D

• Bisiklet sürüyorum. Uzun turlar yapıyorum. Kamp yapıyorum, Yakın bir zamanda yamaç paraşütçülüğü veya dalgıçlık düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Bence bir downhıll bir bisikletle kanyondan ve ya dagdan iniş yap süper olur :-)

• Paraşütle atlamak fena bişe yaa :D

0|1
    0|0
  • Rayting yapıyordum kaza geçirdikten sonra bırakmak zorunda kaldım.

0|1
    1|0
  • Ben atletizm

0|0
    0|0
  • tırmanış ve kış dağcılığı,kampçılık yaptığım sporlardan :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...