O cezasını çeksin herkes gibi çünkü insan intikamı sadece canı yandığı zaman alır!

Bir sene olacaktı...olacak bile diyemiyorum artık, çünkü beni yüzüstü bıraktı gitti. İlk başlarda seni seviyorum dedi, seninle evlenecem , babam da söyledim mi bir Nisan yaparız dedi, hatta söz bile takarız dedi...ve benimle birlikte oldu! Aslında daha çok bağlanacağı yerde, gittikçe uzaklaştı. Oysa karısı değil miydim artık, namusu? Bana onca sözü veren adam nerdeydi şimdi anlayamıyorum...Hiç bir şeye değil, verdiğim onca emeğe üzülüyorum daha çok, yaptıklarıma. Siz emek verirsiniz, herşeyi tırnağınızla kurarsınız, sonra birgün birisi gelir ve sizin yaptığınız onca emeği bir saniyede yerle bir eder...

ailem sokağa attı zaten, istemiyorlar beni, karalıyorlar namusmuza leke getirdin diye, oysa ben sadece sevmiştim! İnandım ona, alacaktı beni, öyle demişti...Telefonlarıma çıkmıyor, yazdikalrimi okuduğunu gördüğüm halde tek bir cevap yok. Ortada kaldım, evet, sevine sevine girdiğim üni`yi bile bırakmak zorundaydım, okumak için para gerekiyordu, yaşamak içinde...

O şimdi sadece arkadaşımıza " onunla zıt kutup gibiyiz, ben siyah diyorsam o beyaz diyor, olamayız biz"! diyor. benim yaşadıklarımın vedabılını kim alacak peki? bunu niye söylemiyor?

Bunca zaman canı yansın istemedim sevdiğim için, kıymasınlar ona dedim, ama bir yanımda intikam istiyor, babasını buldum sizce arasam oğlunun yaptıklarını anlatsam belki bu umut yola gelir mi?

Yoksa babası da sahip çıkmaz mı aile olarak?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• seni bu şekilde yüzüsütü bırakan bir adamla tekrar barışmak için bir yol araman ailesine müracaat etmen doğru olmaz bence o adamdan sana hayır gelmez hayatını kendi isteklerin doğrultusunda düzene koy ve çaış sadece kendin için... inana bana daha fazla hüsrana ugrarsın o adamla beraber olursan

0|0
    0|0
    • teşekkürr ...

• nasil düstügümü bende anlamadim inan, 1 bucuk sene olacakti, yüzüstü birakti

• aslında relist düşün ve herşeyi geride bırak, intikam almaya çalışmak bile onu adam yerine koymak demek olur... dürüst insanlarla arkadaş ol dürüst...

Erkekler Ne Diyor 5

• Vermeyecektin be güzelim :( verdin cezasını çekiyosun bari bir iş bulda kendi hayatına bak :( Ailesine soylesen diyecek ki sana senin yaş 20 onun yaş 23 lafın gelişi aklınız var fikriniz var zorla mı yaptı seni alan - satan memnunsa ben napim der onun babası da anladın mı beni? veya hadi babası iyi biri çıktı tuttu kulağından oğlunu senle zorla evlendirdi sen o piç e nasıl kocam diyeceksin ki? zorla karı koca olunmaz daha kötü olur artık onla birlikte olacağına git evlenmiş boşanmış bir beyefendi bul daha iyi ;)

0|0
    0|0
  • yazdıkların gerçekmi ya filimlerde olur sanıyordum .O ne iş yapıyor

bence okunu bitir inşallah iyi bir bölüm okuyorsundur .Üzüldüm ama ayrılığı kabullenmen gerekiyor

0|0
    0|0
  • Denemekte yarar var diye düşünüyorum. Konuş babasıyla. Terslerse seni bir şey kaybetmezsin. Peki ya yardım eli uzatırsa?

0|0
    0|0
    • benimle birlikte olurken bana bisey olursa ailem sana sahip cikar demisti...buna güveniyorum ilk önce, adami tanimiyorum ama sahip cikar mi onuda bilmiyorum, ama söylesem bile oglunu evlilige ikna eder mi, en azindan elaleme rezil olmamak icin yani

• Eğer aile gelenek tabanına oturuyorsa evlilik gündeme getirilebilir. Yok, eğer modern (!) bir aileyse evlilik konusu gündeme gelmez

• Bacım hiç kusura bakma Flört döneminde 1.Kural Nufusuna almadan Cinsel ilişki yaşama .

0|0
    0|0
  • Daha 1 sene olacaktı çocuk sana evlenecem dedi sen de bunu yedin öyle mi? Birlikte olunca kendini karısı gibi görmek de neyin nesi ya? Lisede olursun anlarım ama üniversite görmüş insan bu kadar cahil olmamalı. Evet aşkın gözü kördür hata yaptırır ama kulakları da sağır değildir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...