Karşımda oturup sırıtması?

Merhaba, yorumunuza ihtiyacım var. Bulunduğum lisede bir hocamızın bir süredir cins hareketleri var bana karşı. 35 yaşlarında.Adam her yaptığımı üstüne alınıyo.Aşırı tepkiler veriyor. İnce ayrıntısına kadar.Gülüyo izliyo vs vs.2 gün önce.Durakta bekliyordum.Kalabalıktı.Trafiğin ortasında bir araba. durağın önüne kadar gelip durdu.Pek dikkat etmedim.2-3 dk sonra.Arkadan korna çalmaya falan başladılar.Duraktakiler bana dönüp bakmaya başlayınca. Arabaya baktım.Bu hoca arabada bana bakıyor.Öylece.Şaşırdım.Bi anda başını döndü.Tekrar baktı.Ve bastı hızlıca gitti.Annemde yanımdaydı.ve ne oldu o neydi falan dedi.O gün arkadaşıma gizem nerde gördüm.nereye gitti vs vs sormuş. Ertesi gün dibime kadr gelip.Dün neredeydin? hmm diye sordu.Ve ders boyunca otrduğu yerden bana dönmüş.İğrenç ağzı kulaklarında bir sırıtmayla beni izliyor. Gözümün içine bakıyodu resmen.Bana dönük bacaklarını ayırmış böyle doğrudan bakıyor.Sanki bir şey olur çok zevk alarak gülersiniz izlersinz ya öyle.Bunun sınıfta farketti zaten.Arkadaşlarla çözdüğümüz bir soruyu.Kağıda geçiriyodum.Gelmiş bana o kalabalkta herkesin yazdığı soruyu.Çözdün mü? diye bana soruyor. Ne yaptığımı takip ediyor. Nedir bu? Anlamıyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ben olsam şikayet ederdim. neresi denk gelirse bu ülkede adalet var korkma ailene de anlat durumu.

0|0
    0|0
    • ne yapmaya çalışıo bu adam anlamıyorum

• yani bacaklarını açıp karşımda iğrenç iğrenç sırıtarak durması.üstelik arabayla donup kalması.yolun ortasında nedir ya ne yani siz buna nasıl bir açıklama yapardınz ?

• korkmuşsun sanırım manyak adam. sevgi insana her şeyi yaptırır belki aşık olmuştur sana sapık.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...