Tekvando kursuna yazıldım

Tekvando kursuna yazıldım arkadaşlar :)

İyi olur mu sizce, kötü mü yapmışım yoksa?

Fitnessla uğraşıyorum aynı zamanda. Kaslar boşa gitmesin, dövüş sporuyla takviye edeyim dedim.

Güncellemeler:
İlk dersten az önce çıktım :D

Çok yordular be :D

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• kursu boşver ya, ne gerek var. böyle ağzına ağzına vurcan işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 16

• kötü yapmışsın,türkiyede halk recep ivedik zaten ama spor yapanda recep ivedik malesef,çünkü kişilik yok,normalde zeki olur sporcu ama,sadece kendien spor yapar sen VÜCUT çalışıp karşı komşunun oğlunun vücudu gelişmez ve şudda var FUTBOLCU,basketçi şarkıcı gibi haksız yere trilyonları alıp madenciler ise insanlara faydalı olsun diye kömür çıkartıp 750 LİRAYA hayatından olmasınıda görmesi lazım ama ADAM TRİLYON veriyor sporcuya HERKEZ ALIR BENDE alırım ama VİCDAN var fakat alırım,para ama C.RONALDO gibi yardım bahanesiyle 500 milyarı bağışmalığ geri kalan 10 trilyonuda ben yemem onunda veririm bir kısmını arkadaş bu kadar parayı ne yapacaklar ya

0|0
    0|0
  • dostum uni. hayatımla son vardım cok kucuk yaşta başlamıştım yaşın önemli yaş geçtiyse sadece spor egzersız olarak yararını gorursun fıtness te kıloları kasa cevırırsın kaslarını gelistirmek onemlıdır taekwondo da ise bir maça girecegın zaman kilo vermek için eziyet çekersin ikisi bir arada gitmez :)

0|0
    0|0
  • teakwondo güzel bir spordur ama sadece savunma ve artislik için oda, onun dışında bence bir halta yaramaz, antremanları baya yorucudur süper bir kondisyon patlaması yaşatır biraz daha ilerledikçe, tavsiyem sarı kuşaga kadar git ayaklarını iyi çalıştır buna çok önem ver ve sonra kick boks'a git , o ayak hareketlerinde kendini geliştirirsen kickboksta süper olursun, daha iyi bir spor dalı kick boks

0|1
    0|0
  • Kardeş iyi yapmışsın ama, ben boksörüm ve yıllardır vücut geliştirme yaparım. Kaslar boşa gider diye eğer uygun zamanları seçmezsen kaslar gider, overtraning olur yani fazla çalışmadan kas kaybı yaşarsın, fitness , tekvando ve beslenmeyi çok iyi kombinlemen gerekli. Ha bu arada kendini korumak ve öğrenmekse amaç Boksu tercih etmeni tavsiye ederim gerisi salon sanatı...

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın.. çarlio ve çumbiyi öğrendin mi?

il

i

sam

sa

o

yu

çil

pal

bunlarda pumseler, beyaz kuşak 8 hareket yapar. hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Tekvando sokak kavgasında zerre kadar işine yaramaz onu söyleyimde.

0|0
    0|0
    • Kavga-dövüş işim olmaz :)

• Tekvandocusuna göre değişir.

• Tekvandocusuna göre değişebilir çok üst düzey bir tekvandocu ise durum değişebilir tabi ama yeni başlayacak ve sokak kavgasına da katkısı olsun diyen birisi için kick box ya da muay thai gibi dövüş sporları daha uygun.

• tekvando biraz daha zayıf ince vücutluların işi bnce kick box a yazılaydın daha iyiydi.bn mesela öyle yapcam...

0|0
    0|0
  • bacak çalışıyorsan taekwon-do da bacak esneme yapmamalısın ya da bacak çalışmayı bırakmalısın ikisinden biri.

0|0
    0|0
  • çok iyi yapmışsın devam et bırakma.

0|0
    0|0
  • Fitness ile Taekwondo farklı kasları çalıştırır. Bunu biliyorsundur umarım.

0|1
    0|0
    • Kaslara ilave olsun diye değil zaten

• siz önce türk ismini rezil etmeden hayat kadınları sırf zevk için bu işi yapıyor deyip onlarla birlikte olmayın,yabancı marka teknolojik eşyaları kullanmayı hak edin madem türkler saçma iş yapıyor yabancı güzel yapıyorsa hak edin ve neden doğuya gitmiyorrsunuz madem yurtdışı meraklısısınız iş için fiyortsunuz 60-70 li yıllarda değiliz doğuya gidin avrupayı hak etmek lazım

• Bu yorum bana mı?

• başlar başlamaz havaya girmemeye dikket et.çocuğu nasıl gaza getirdilerse kurstan çıkar çıkmaz bana sataştı dayağı yiyince rezillik oldu tabi :D kendini geliştirmeden gaza gelme yani.

0|0
    0|0
    • Adam dövmek için gitmiyorum kursa

• Ya dostum Fitness'ı dövüş sporuyla takviye etmek için gidiyorum.

Ben kavga etmem.

• o zaman karate yi tavsiye ederim bende gittim bir süre.tekvando ya gidip memnun kalmayan arkadaşlar vardı.arasındaki farkları bir arastır istersen.capoeira bide bunu arastır dövüşe ilgin yoksa

• İyi yapmışsın teakwondo güzel spordur.Bende yaptım daha önce ^^

0|0
    0|0
  • muay thai yap

0|0
    0|0
    • size kickbox ve boks yeter,zaten sade dövüşüyorsunuz pek bilen yok,basit sadece yumruk ve tekmeleri kullanıp rakibi direk tutarak döversiniz ama tutmadan sadece yumruk tekme öğrenmeniz yeter fazlası zarar :)

• muay thai sert spordur dikkat et kendini bilirsen zararini gormezsin

• Tekvando ne ya boş beleş dövüş sporu

0|0
    0|0
  • 9 yıldır tekvando yapıyorum. bu işe 12 yaşından sonra başlarsan kum torbası olursun

0|0
    0|0
  • iyi insan ol ve ezileni koru yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...