Aslında çıkmıyoruz ama.. Lütfen bir yardım dostlar

Onunla dershanede tanıştık ikimiz de son sınıfız ve onun gözlerine aşıktım ben zaten ilk gördüğümden beri.. Konuşma muhabbet etme fırsatı bulduk derken bugün tanışalı 1 hafta oldu ve baya yol katettik. Hergün beraberiz çok iyi vakit geçiriyoruz dershanede falan da hep yan yanayız beraber ders çalışıyoruz derken onun benden hoşlandığına eminim. Ancak bana "ben aslında bu sene böyle bir şey istemiyordum ama sen karşıma çıktın ben çok etkileniyorum çünkü" dedi. Ben de nasıl yani dedim, arkadaşken iyiyiz ben senden hoşlanıyorum ama acele işe şeytan karışır falan dedi. Bu sene kimseyle çıkmam mı demek istiyorsun dedim, bilmiyorum dedi. Sonra ben de konuşmayı biraz kestim çünkü hergün daha çok bağlanıcam ona biliyorum eminim. Aradı özür diledi ben sana hiç olmayacak demedim ki yüz yüze konuşalım seni kaybetmeyi hiç istemiyorum sen üzülünce içim acıyor bütün gün surat asıyorum bana soğuk davranma dedi. Cevap vermedim aradı telefonda da söyledi. Şimdi yarın buluşucaz ben ne yapayım, kız ne yapmak istiyor, kafam karışık

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Kız ilgi görmek istiyor hepsi bu merak etme bu iş olur sadece yokuşa sürer gibi yapıp duygusal yoğunluk yaşatıyor..

0|0
    0|0
    • ben ona ister istemez ilgisiz davranıyorum bu konuşmalardan sonra

• anladım o zaman gidiyorum yarın buluşmaya

• git bakalım keyifli vakit geçirin tanıyarak sevmek kadar güzel bir duygu oldugunu sanmıorum fevri davranıp 1 hafta çıkıp ayrılmaktansa uzun vadede tanıyıp kişiliğine göre hareket etmek en mantıklısı. zaten tüm yanlışlar tanımadan ilişkiye başlamaktan doğuyor ..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• erkeğin kız versiyonusun.

0|0
    0|1
    • kızın kız versiyonu olmaktan iyidir senin gibi

• şampiyon sakin.kızların yaptığı tripleri sen yapıyorsun biraz düşün anlarsın

• ben kıza hislerimi açıkça söyledim ne tribi yapıyorum anlamadım ki

• kız seni seviyor bu gidişle elbet birgün çıkarsınız kafanı yormana gerek yok :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...