Rusya'da kadın nüfusuyla ve erkek nufüsu aynı olsaydı ne olurdu?

Biliyorsunuz Rusya'da kadın nüfusu erkek nüfusundan fazla ya bu durum değişip nufüslar eşitlenseydi ne olurdu?

• Türkiye'ye gelen Rus sayısı azalırdı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Rus kızları Türk erkeklerinden kaçardı
    67% (2)0% (0)29% (2)Oy Ver
  • Türk erkekleri Rus kızlarıda ne kadar çirkin kezbanlar derlerdi
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Abazanlar Antalya'ya ve Moskavaya gitmeyi bırakıp genel evlere koşardı
    33% (1)100% (4)71% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• rus kadınlarının kendi ülkesinin erkeklerinin gözünde değeri artardı onlarda başta Türk erkekleri olmak üzere başka ülke erkekleriyle uğraşmazdı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Onların ülkemizi tercih etme sebebi ülkelerindeki erkek kıtlığı değil. SSCB yıkıldıktan sonra ülke batağa gitti. Ordudaki subaylar evlerini geçindirebilmek için silahlarını bile sattılar. Şu an tekrar eskisi güçlü olma yolunda. Ülkedeki refah seviyesi yükselirse gelmezler artık.

0|0
    0|0
  • Ruslar fazla Milliyetçi oldukları için olsa gerek yabancı erkeklerle yakınlık kurmazdılar diye düsünüyorum.

0|0
    0|0
  • rusya dışardan votka ithal etmek zorunda kalırdı diyelim..

0|0
    0|0
  • Oylama'da türk erkekleri ile ilgili kıstas göremediğim için oylamaya katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Türk erkeklerini rus kızları begenmiyor diyen Türk kızları söyleylin bakalım ozaman nede en çok rus kadınları Türk erkekleriyle evleniyor ?

0|0
    0|0
    • Çünkü onların ülkesinde erkek yok ,yokluktan çaresizlikten size geliyorlar

• dünyadada mı erkek kıtlıgı var.

• Cevabını. Aşağıda yazdım

• Her ülkede yakın zamanda bir savaş falan olmamışsa kadın erkek nüfus oranı birbirine yakındır rusyada buna dahil ben inanmıyorum bu dediğine

0|0
    0|0
    • O zaman aç araştır gerçek mi değil mi

• Ankete katilmadim. Merak etme oonlar Turk erkeklerinin sexte ne kadar başarılı ve iyi olduğunu çok iyi biliyorlar. Az bir rus kiz kalsa tercih turk erkektir. Onlarin erkekler oglen alkol komasinda seks sifir :))

0|0
    0|0
    • Erkek yokluğundan size geliyorlar bir aynaya bakın kıvanç tatlıtuğa ya da brad Pitt'e benziyormusunuz

• molistana giderlenler olurdu erkek başına 5 6 kız düşüyo diye :D

0|0
    0|0
  • ankete katılmadım.çok taraflısın bebeğem :D

0|0
    0|0
  • farketmez komşu komşunun külüne muhtaçdır biz yardıma gideriz insanlık öldümü?

0|0
    0|0
  • Vizeler kalkardı..Biz de rusaça yı öğrenir sadece daaaa derdik yine götürürdük malı :D

0|0
    1|0
    • Boylu poslu Rus erkekleri varken sizinki sevişmek istemezlerdi

• ne alaka türk erkeklerinden kacardı rusya kendi ülkesinden sonra türkiyediki erkekler le evleniyorin haberin var mıyar yar

0|0
    0|0
    • Çaresizlik yokluk işte ne yapsın garibanlar

• Türkiye den milyonda bir yakışıklı çıkıyor genellemem saçma olur

• nese kendi memleketine diyom bizim kökümü zrus ne dersen de ztn tatile gelmişim şuraya gidecem 1 haftaya

Kızlar Ne Diyor 2

• D özetleyici olmuş :D barzo bunlar yaa :D

0|0
    0|0
  • Türklere rağbet azalırdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...