Fenerbahçe ve Galatasarayın Beşiktaşın stad talebini reddetmesini nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Türkiyede henüz kendi stadları yokken, elindeki inönü stadyumunu bu iki İstanbul takımı ile paylaşan Türkiyenin en eski ve köklü kulübü Beşiktaşın yönetimi, geçmişe atıfta bulunarak ; lig maçlarıda Fenerbahçe ve Galatasaray kuluplerine stadlarını kullanmak için talepte bulundu ancak bu talep her iki kulup tarafındanda reddedildi. Beşiktaş yöneticisi çebi ; her iki kulubede kırgınlığını ifade ederek ; Beşiktaşın bu günleri unutmayacağını söyledi.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• şimdi artık herkesin stadı var,kimse ihtiyaç duymayacağını düşünüyor.ama bu sadece stad konusunda olmaz başka bir konu olur beklenti duyarsın o zaman Beşiktaşlılar da gerektiği gibi davranır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• herkes unutur çarşı unutmaz...

1|2
    0|1
  • Geçerli sebepler vardır elbette ki Galatasaray stadını rakibe zaten vermemeliydi oraya hangi Beşiktaşlının yüreği kaldırırdı gitmeye

0|0
    0|0
  • dert mi

0|1
    0|0
  • yanlış buluyorum böyle olmamalıydı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• TT ARENADA 2 haftada bir maç oynanıyor ve halini göruyorsun top oynanmıyor bide iki takım oynarsa oranın halini düşünemıyorum bence galatasaray bunun için istemedi

0|2
    0|0
  • Aslantepe stadının zemini zaten bozuk, bir de Beşiktaş'ı kaldırmaz her hafta.

0|0
    0|0
  • Zorunda mı

1|2
    0|0
  • turgay demir gibi fenerbahçe düşmanı insanlar varken fenerbahçe neden kapılarını açsınki ? normal beşiktaşlılara lafım yok ama durum bu yani.

0|0
    0|0
  • aslında hükümet 1 sezonluğuna beleştepe arenayı beşiktaşa tahsis edip 6alatasarayıda olimpiyat stadına gönderebilirdi

0|0
    1|0
  • fenerbahçe yönetimi kapılarını açtı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyi değerlendiriyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...