Rihanna'nın Cami Önünde Türban Giyerek Verdiği 11 Poz . . .

link

siz bu durumu nasıl karşılıyorsunuz. saygısızlık olarak mı yoksa iyi bişey olarak mı ?

birazcık hoşuma gider gibi oldu ama verdiği pozları

saygısızlık olarak görüyorum. sonuçta bir ibadethane orası ve kadınsı özelliklerini öne vurarak verdiği pozlar saygısızlık olmuş bence .

ankete de oy verelim lütfen .

• Hoş olmuş
    40% (10)53% (8)45% (18)Oy Ver
  • Saygısızlık olmuş
    60% (15)47% (7)55% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|19

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde kendisini,müziğini ve giyimini severim ama bir ibadethanede bu cami olsun kilise olsun havra olsun,bu pozları vermesinin saygısızlık olduğunu düşünüyorum sonuç olarak oraya ibadet etmek için gelen insanların dikkatini dağıtmanın ötesinde insanların inançlarını reklam amaçlı kullanmış olmasını kınıyorum.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Rihannaya bakınca aklıma ilk tayyip geldi. Nasıl Rihanna reklam amaçlı yaptıysa bunu tayyipte aynısını yapıyor. Demek ki neymiş iyi bir şey değilmiş. Biri dini kullanarak bir kitleye yaranmaya çalışan bir sanatçı diğeri de aynı şeyi yaparak ülkeyi çöktüren bir siyasetçi. Belki somut örneklerle daha iyi anlaşılır diye düşündüm.

3|1
    0|2
    • helal sana ,bizim halk türkelrin yaptığı şeyleri kötüler tm yabancı güzel film şarkı yapabiliyor ma bizim halk yaptığı rezillijklerle onları hak etmiyor ama yabancınında kujsurları zina normal olması ve RİHANNA,MİLEY CRYUS,KATE UPTON ,ADELE gibi insanları 25 yaş altında sanatçı şarkı sözü yazarı yerine koyuyorlar barbara palvin,kate gibileride çocuk yaşta mankenlik adı altında ors.. yapıyorlar

• RTE çok derin izler bıraktı herhalde. Herkese reklam yapıyor bağnazlığından kurtulun artık bence.

• rihannaya kapalılık yakışmış

1|1
    0|0
  • Saygısızlıktan başka birşey değil.

0|1
    1|0
  • iyiye yakın örtünmüş nerdeyse.. eğer orasını burasını kıvırıp yere uzanmasaymış şimdiye müslüman oldu haberleri yayılırdı..:)

0|1
    0|0
  • imana gelmiş :D

1|1
    0|0
  • Ben tabi ki hoşlanmadım.Ancak bahsettiğimiz kişi Rihanna.Onun için böyle şeyler gayet normal.Kendi dinine bile saygı göstermeyen bir insan bizimkini de umursamaz.( Rihannayı da dinlerim severim o ayrı :)

0|1
    0|0
  • Sadece iş. Fotoğrafçı bir konsept hazırlamış rihannada buna uymuş. Tamamen ticari. Peki neden? Müslüman kitleye sevimli görünme çabaları.

0|1
    0|0
  • ikiside değil. bu kadının ne yapmaya çalıştığını kestiremiyorum pek. saygısızlık da değil sanki, hoş bişey de değil.

0|1
    0|0
  • Erotizmin dozuna kaçırdığı son müzik klibinden (Pour It Up) sonra bunu mu yapmış dsdasadsds

0|1
    0|0
  • ben beğendim yakışmış ona. yatması falan abartı biraz

0|0
    0|1
  • son klipten sonra bayağğ lazımdı bu.

1|1
    0|0
  • o yapmışsa kesinlikle saygısızlık ve dalga geçmedir

0|1
    0|0
  • Pek olmamış bu sanki kilisede niye vermiyor poz?

0|1
    0|0
  • Müslüman değilim ama olsam rahatsızlık duymazdım sanırım bu pozlardan. Rihannavari pozlar değil. Kapanıp fotoğraf çektirmiş. Ruju,ojesi vs. derseniz sokakta da görüyoruz aynı tiplemeyi. Başı türbanla kapalı,yüzü makyajla kaplı bir sürü kadın...

0|0
    0|1
  • art niyetli verilmiş pozlar değil bence herşeyi kendi dar çerçevenizde yorumluyosunuz at gözlüğünüzü çıkarın artık

1|0
    0|2
    • kapanmayı düşünecek kadar ince oluyor ama g.tünü camiye doğrultmanın yanlış olacağını düşünemeyecek kadar mal öyle mi yani ? asıl at gözlüklü sensin. ne yapsam da insanların dini hassasiyetlerine laf atsam kafası işte.

• ananın a-m-ı-y-l-a mı bakalım olaylara oç

• itinayla yazdığın şu sözcükleri tek tek annene iade ediyorum babasız.

• Bence iyi olmuş ama yorumlardan birine dikkat ettim :" hıı rihanna müselamn bkre tamamı .s .S :D :D

0|1
    0|2
  • Benim adım Rihanna ve ben terörist değilim demeliydi..

1|0
    0|1
  • Son klibinden sonra Müslüman kitlesini kaybetmemek istiyor olabilir ya da ben vcok komplocuyum

0|1
    0|1
  • kadının işi bu.

0|0
    0|2
  • yine neyin peşinde bu ya

0|1
    0|0
  • Saygısızlık mı bilinmez ama ben hoş bulmadım.

0|1
    0|0
  • değşik

0|0
    0|0
  • Kadın her türlü güzel ahddjksksksks reklam yapayım demiş işte

0|0
    0|1
  • Bilmiyorum fakat yatarak falan çekilmesi ojelerinin olması falan kafasına göre takılmış :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ,bizim halk türkelrin yaptığı şeyleri kötüler tm yabancı güzel film şarkı yapabiliyor ma bizim halk yaptığı rezillijklerle onları hak etmiyor ama yabancınında kujsurları zina normal olması ve RİHANNA,MİLEY CRYUS,KATE UPTON ,ADELE gibi insanları 25 yaş altında sanatçı şarkı sözü yazarı yerine koyuyorlar barbara palvin,kate gibileride çocuk yaşta mankenlik adı altında ors.. yapıyorlar

2|0
    0|1
  • çoğu kapalı kadından daha çok kapanıp poz vermiş amma yine de ne gerek var ki böyle pozlara.dine şovu alet etmiş

0|2
    0|0
  • bu kadının illuminatiye hizmet ettiğini bilmeyen yoktur sanırım. vardır bir pisliği. ki arkadaşların da dediği gibi son çektiği aşırı müstehcen klibinden sonra neden cami önünde kapalı pozlar verdiği meçhul.

1|1
    0|0
  • Gayet hoş olmuş, o bizim kutsallarımıza karşı saygı duyup kapanmış ben de saygı duydum.

Açık poz verse saygısızlık derdiniz, kapalı poz vermiş yine yaranamamış yani size.

0|0
    0|1
  • ikiside değil bence nede olsa kendi için bir şey ifade etmeyen bir durum reklam yerli yabancı çoğu şarkıcının içinde var bu pozlar şaşırtmadı beni ama yavaş yavaş islamı tanımaya başlıyorlar müslüman oluyorlar demiyorum tanımaya başlıyorlar keşke daha doğal resimler olsaymış

0|0
    0|1
    • Onu ilgilendirmez diye bişey var mı ya ben de beni ilgilendirmiyor diye gidip kilisede dal daş.ak dolaşayım o zaman

• ilgilendirmez demedim anlam ifade etmiyor dedim aynı şey değil

• evet çok farklı gerçekten

• La havle vela kuvvete illa billah..

Hoş değil tabi ki. Hristiyanlıkta nasıl rahibelerle dalga geçilmişse bunla da aynı.

0|1
    0|0
  • benim asıl sorum RİHANNA,ADELE gibiler 20-18-19 yaşlarında şarkıcı oluyor günümüze miley,demi lovato gibi arkadaş birde şarkı sözü yazarı fiyor insanda BİR OLGUNLUK olmalı tm bende lisede biraz olgundum azda olsa yazardım ama ŞARKICI diye TRİLYONLARI alıyorlar işte,ŞANS herkezi bulmaz,türkiyedede sdece FUTBOLCU BASKETÇİ ve bazı şarkıcılar alır sanatçılarad alır ama onlar bir kısmını hak eder tabi sonuçta SANATÇI kendisi yazıyor emeği var

0|0
    0|0
  • Saygısızlık diz boyu gündemden düştü bu aralar yükselme çabaları vol 364124213

1|1
    0|0
  • İlluminatinin kuklası uyuyun amk. Hoş olmuş diyenler var bir de. Kafayı mı yediniz? Neresi hoş?

0|2
    0|1
  • bu kadın illuminati ve hayatının seks olduğunu açıklamış adı üstünde

O--R--O--S--P--U

0|1
    0|0
  • Onun umurunda değil ki her zaman paranın sarhoşluğunda.

0|1
    0|0
  • koy gtüne rahvan gitsin

0|0
    0|0
  • koy Arminede oynasın kardeşim (:

0|0
    0|0
  • Her esmere oldugu gibi bu hatunada kızamıyorum :)

0|0
    0|0
  • bence hoş olmuş

0|0
    0|0
  • 11 poz olmasının altında nasıl bir mesaj var acep?

0|0
    0|0
  • şimdi gelelim meseleye. bu fotografları gorenler her tarafı kapal ama götü başı ayrı oynuyor diyecek. bizim ülkemizde de böyle değil mi ? (ünlü olarak değerlendirirsek)

0|0
    0|1
  • Amacının dine saygısızlık olduğunu sanmıyorum. O inancın gerektirdiği gibi kapalı giyinerek değişiklik yaşamak istemiştir. Belki bir markanın reklamı da olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...