Apo karşınızda olsa ne yapardınız?

Bölücü başı apo hemen yakınında olsa ne yapardın? link

0|0
13|24

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• tırnaklarını çektikten sonra yavas yavas derisini yüzer kan kaybı olmaması için önce üzerine buz basardım, daha sonrasında nerdeyse tüm derisini yüzdükten sonrada tuz oranı yüksek kaynamış suya atar ama kafasını bırakırdım orda cıglık cıglıga acı cekerek ölüşünü seyrederdim. ayyy çok eglenceli :)))

0|3
    1|1
  • İlk olarak tırnaklarını tek tek kerpetenle sökmeye başlardım. sonra kendisine bir erkek tarafından tecavüz ettirirdim.

0|2
    0|1
  • Kapı kapı şehit ailelerine dolaştırırdım.

0|2
    0|1
  • İlk sorular sorardım. Soruları sorarken vucudunu yakarak işkence ederdim. ( Severim öldürmeden işkence etmeyi) Sonra atardım vahşi hayvanların içine yok ederdim

0|2
    0|1
  • rus işkence yöntemi

havluyu bir köşesinden çaprazındaki köşeye doğru yuvarlayıp rulo yapılır. sonra bir insanın boğazından aşağıya doğru sarkıtılır bir ucundan. bir süre sonra mide sindirim yapmaya başlayınca salgılanan asitle havlunun bir kısmı mideye yapışır. havluyu çekersiniz ve tüm organları mide başta olmak üzere dışarı çıkar. bunu yapardım :)

0|3
    0|1
  • Kafasına sıkardım.

0|3
    0|1
  • İstiklal Marşı'nı okutup alnının şakından vururdum

0|2
    0|1
  • piçaklarım

0|1
    0|1
  • Vay derim vay vay ki ne vay derim :/ anca derim bişey yapmam herhalde.

1|1
    0|0
  • sen ne yapardın?

0|1
    0|1
  • Kimsenin bulamayacağı bir yere kapatırdım.Maalesef sinek bile öldüremeyen bir karaktere sahibim.

0|1
    0|1
  • Dislerini tek tek cekerdim pense ile sonra parmaklarini kirardim cekicle tek tek en sonda

Kafasini testere ile oortadan ikiye ayirip icinde ne olduna bakardim o insanlari

Daga cikartacak askerleri sehit edecek dusuncesi neydi eline gececk di oda bigun olceni bilmiyomu bunlari yaparken

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Geberene kadar döverdim geberdikten sonrada leşini köpeklere atardım

3|1
    0|0
  • oturur konuşurdum..derdin ne arkadaşım diye..

0|1
    0|0
  • derisinin yüzülüp limon ve tuz bastırılarak öldürülüşünü izlemek isterdim son feryadının yakalandığındaki gibi Türk milletine hizmet etmek için yalvarmasındaki o üstünlüğümüzü kabul edişini dinleme zevkine ulaşırıdım

0|1
    0|1
  • bugune kadar cok yasado rahat yasadii iskence cektore cektire milletin ne acilar cektigini anlasin diye aci cektire cektire oldurum.

0|1
    0|0
  • Bölmek istediği istediği ülkemizin bayrak direğini götüne sokarım

0|1
    0|1
  • 57. hükümet zamanında olanları öğrenirim ayrıca AKP hükümetiyle aralarında geçen pazarlıkları öğrendikten sonra kafasına sıkarım.

0|1
    0|0
  • başbakan terörist apo için özel koruma tahsil ettireceğinden pek bişey yapamayız

0|1
    0|1
  • s.kinden ağaca asardım

0|1
    0|1
  • psiklojik işkenceler yapardım acı çekerek öldürürdüm

0|1
    0|0
  • elleri bağlı halde şehit ailelerine teslim ederdim

1|1
    0|0
  • kafasına sıkarım dıcem ama mermı zıyanı olur en ıyısı dırek asmak sonra bı tekme tamam

0|1
    0|1
  • narkozsuz böbrek nakli yapardım :) tabi uygun böbrek gelene kadarda karacigere bir el atardım :)

0|1
    0|0
  • Andımızı Okuturdum

0|1
    0|0
  • canlı canlı nefes borusunu sökerdim gırtlağından ...

0|1
    0|0
  • Tereddüt etmeden öldürürdüm

0|1
    0|0
  • dişimi sıkar oğlancı olurdum

0|1
    0|0
  • Ticaviz ederdim

0|1
    0|1
  • Bende bu kadar vücut geliştirme boşa gidecek diye üzülüyordum :-)

0|1
    0|1
  • kafasını ezerdim net .

0|1
    0|1
  • gördüğü son insan olurdum :)

0|1
    0|1
  • ölürdü sanırım.

0|1
    0|1
  • tecavüz edip yakarım sonra külerine tecavüz ederdim :D

0|1
    0|1
  • Taksim meydanına götürürdüm

0|0
    0|0
  • Neden türkiyeyi bölmeye çalışıyorsun derdim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...