Sizce ünlü olmalımıyım, siz olsanız ne yaparsınız?

Ünlü olmanın avantajları ve dezavantajları nelerdir sizce? Benim 10 yıl içinde dünyada tanınma şansım var, müzikle ilgili bir durum. Müziği seviyorum fakat ya ünlü olmayı kaldıramazsam? Ünlü olmak özgürlüğümün elden gitmesi demek mi sizce? Çıkıp sahilde bile dolaşmak imkansız hale gelirse ya? Siz olsanız ne yaparsınız? Dünyaca ünlü olmak istermiydiniz fırsatınız olsa?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Fırsatım olsa ünlü olmayı kabul ederdim ben.

Eleştiriyi kaldıramayan bir insansan zaten tamamen yanlış bir seçim olur senin için. Onun dışında "seven"lerinin olması güzel bir duygu olmalı

0|0
    0|0
    • Yaa aslında eleştiriden nefret ederim ama o durumda düşünsene dünyaca ünlü olmuşum dandik insanların yorumunumu takacam ya hem dünyada küfür yemeyen ünlü yok ki. 2 milyar kişi beni sevsin. 5 milyar kişi nefret edebilir benden önemi yok.

• Haklısın gerçi.

Kızlar Ne Diyor 2

• 10 yıl içinde dünyada tanınma şansım var ne demek yaa :D

0|0
    0|1
  • Ünlü olduğun zaman .Özel hayat kavramın olmaayacak.Magazilerde hayatınla ilgili doğru haberleri bırak yalan haberlerle karşılaştıkca sen bile artık yalanları doğru kılmaya başlayacaksın ..

0|0
    0|0
    • Ama benim alanım rap müzik... Bizlerin pek magazin hayatı olmaz bilirsin, magazine de söveriz başbakana da, hiç bir kural tanımayız şarkılarımızda.

• O halde bir tehlike yaratmaz .Ancak genede çevrendeki insanlar parandan ötürü sahte olur

• Evet bir kaç gerçek dost ve gerçek bir sevgili yeter bana. etrafımdaki geri kalan milyonlarca yalakayla yakın olmam.

Erkekler Ne Diyor 3

• Eskiden türkiyede ünlü olmak için kiliselere ve hristiyanlara saldırırlardı ve çogu kişi bunlara kahraman gözüyle bakarlardır.. 2006 rahip santoro 2007 malatya vahşeyi bunlardan sadece 2si

0|0
    0|1
    • Yaw şimdi benim sorumla ne alakası var bu cevabın

• Dünyaca ünlü olmayı tabi herkez ister , sonuçta heryerde tanınmış biri olarak saygı ve kişiliğin var sonuçta. Ama bu ülkede o yaşantılarda yaşanabilmesi zor gerçekten. Bende allah'ın izniyle top oynuyorum yükselmeyi zirvelere çıkma hissim var .

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm :DW:FsD:FWA

0|0
    0|1
Yükleniyor...