Evli bir kadını seviyorum

sorum kızlara ben evli bir kadını seviyorum onunlada zamanımızın çoğunu beraber geçiriyoruz onunda bana karşı duygularının olduğunu sanıyorum ve kendisine duygularımı açmayı düşünüyorum siz onun yerinde olsanız nasıl bir tepki verirdiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• gönül mü isteyerek kimse evli bir insanı sevmez.. ama burda kalbini değil mantığını dinlemelisin... inan bana mantığın doğru yolu gösterecektir.

0|0
    0|0
    • mantığımı dinlesem onunla görüşemi istemiyor ondan uzaklaştırır

• önerilerin için çok teşekkürler sen cevap verirken ben netten çıkmıştım

• yok zaten seni ortaya çıkartmk için öyle yazdım cevap yazmak zorunda değilsin (:

• Azıcık kendini bilsen bunu sormaya çekinirsin ya neyse soruna odaklanıp cevap verme zahmetinde bulunacağım ''çoluk çocuğa maskara olmuşum haberim yok derdim.''

0|0
    0|0
  • koşarak uzaklaşmak, mantığı çalıştırınca yapılması gereken şeydi

1|0
    0|0
  • Arkana dön ve koş :(

0|0
    0|0
    • ne demek anlamadım :(

• fotoğrafını hangi programdan shopladın bilmiyorum ama gerçekçi olmuş :D

• Gercekçi degil bu cs6 sanırım ben yapsaydım daha dogal yaparım :) bende öylesine koydum

• yuva yıkma .

0|0
    0|0
    • ama onun ewliliğ pek sağlıklı yürümüyor bişeylerin sebebinin ben olacağını sanmıyorum zaten olacaklar olur

• haklısın zaten kafası karışık en azından kendi durumunu netleştirsin

• aynen

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben olsam cekicle baltayla falan tepki verirdim heralde.

0|0
    0|0
  • yapma böyle şeyler kadının kocasını aklına getir belki yuvalarıda yıkılır hem o adam öğrenirse ilişkinizi size yapacağını geçtim ne biçim koyar adamın içine. insanların namusu şerefiyle oynamayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...