Lütfen bir fikir verin arkadaşlar erkek arkadaşım çok dengesiz ve günlerdir sessiz zor durumdayım napmalıyım

benim 2 yıllık sevgilim var kendisi dengesiz biri benden bir kaç kez ayrıldı her defasında da bahnesi beni sevemediğimiymiş ama her seferinde de barıştı benimle her seferinde hiç bir açıklama yapmadan gitti ben noldunu üsteledimde bana açıklama yapıyodu olmuyo senin gibi iyoğun duygular hisedemiyorum diyodu . biz 4 ay önce yinee barıştık beni görnce dayanamdını soyluyo belkdi kadın ve erkek olmanın verdiği bir çekim var aramızda ben beni sevmedini kabullendim artık çnkü 20 gün önce ortada bir sebep yokken yine sessizliği büründü noldunu sordum yine cevap yok bende cumrtesi günü baya ağır bir mesaj yazdım korkaksın nankörsün iküyüzlüsün senden nefret ediyorum dedim ve yine cevap vermedi size sorum şimdi şu ;

ben oyle ağır mesaj attım için pişmanlık duyuyorum aslında haketti ama yinede soylemeseydim diyorum sizce iyimi yapmışım

ve ben pişman olmasını istiyorum değerimi anlamasını istiyorum ona tekrar mesaj atsam bir anlık sinirle yazdım onları diye iyice soğuturmuyum kendimden sessizmi kalıyı. yoksa lütfen kendinizi benim yerime koyun bir fikir verin teşekkürler

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yerinde olmak istemediğim gibi olmam da. Hiç bir zaman bu kadar küçültmem kendimi. Hele hele bana karşı bir türlü yoğun duygular besleyememiş biri için asla. Amacın ne? Belki bir gün sever diye hayatını feda mı edeceksin. Olabilecek fırsatları boşu boşuna ziyan mı edeceksin. Mesaj çok yerinde olmuş da ona koymaz. Zaten ayrılmak için bahane aramış, sen de işini kolaylaştırmışsın. Şimdi bir anlık öfkeydi desen de bir şey değişmeyeceğinden ne bir mesaj at, ne de oturup dönmesini bekle.

0|0
    0|0
    • çok doru sdoylüyosun kalbimin üstende koca bir taş var sanki .bi gün pişamn olmaz dönmezmi sence

• teşeşkkür ederim çok sağol inşallh oyle olur

• Rica ederim. Olacağı o ama kabullenmek zor. Başarılar.

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ona aşıksın galiba ama senin attığın mesaj bence doğru yaptığını gösterir sevdiğin kişi senle bir ayrılıo bir barışıo çocuk oyuncağımıki bu tür işler sevecekse adam gibi sevsin sevmeeycekse bıraksın bnce bu ilişkiniz bu gidişle yürümez

0|0
    0|0
  • Bırak Gitsin Detone olma :))

0|0
    0|0
  • okumaya üşendim :(

0|0
    0|0
    • yapma lütfen hepinizin fikrine ihtiyacım var :S

• arkadaş okudum sorunu sen vazgeç bu elemandan ne köy olur ne kasaba kendine başka birini bul daha net ve anlaşılır olsun

• uyuz oluyorum şu gizli kullanıcılara her soruyu gizli soruyorlar ya bu ne ya sanki devlet işi yapıyorsun alt tarafı bir soru

0|0
    0|0
    • fikirini soylermisin ..

• bu soruları cok okudum verdiğim yanıtlar inan bana hepsi olumlu hepsi güzel yanıtlardı inan bana hepsi teşekkür ettiler

ama yanıt oyk arkadaşım sana

• en iyisi ayrıl böyle ömür geçmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sbenım kıne benziyor lütfen ayrıl ondan o kişiden hayır gelmez kendini düşün lütfen

0|0
    0|0
    • sonuna hoşçakal yazdım ben ayrıca o benden çok tan ayrılmıştır zaten sesi çıkmadına göre

• bırak yaa dengesızle uğraşmak zor psikopat kendine uygun bır salak bulsun

• dengesiz ne istedğini bilmiyor ayrıl gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...