Karşınızdaki kızın size alındığını anlasınız ne yaparsınız?

karşınızda ilgi duyduğunuz bir kızla konuşurken söylediğiniz bir laf sonucu kızın alındığını anlasanız, ne hissedersiniz? ben farkında olmadan yüzümü düşürmüşüm (iş arkadaşım bu hafta pek gelişme kaydetmemişsin burada kes, tamam bu haftalık bu kadar dedi de biraz umursamazca ve vaktimiz olduğu halde daha, beraber bakabilme olanağımız varken) alınmamış gibi davranmaya çalıştım ama anladı sonra iç geçirdi bak niye düşürdün yüzünü şimdi ,öyle dedim diye mi? dedi. başka ne zaman istersen gelip gösterebilirsin dedi. böyle bir durum daha yaşadık o zaman da alınmadın di mi diye tutturup duruyor, belli etmesem de alındığımı anlıyor. sizce biraz sert çıktığının o da farkında mıdır?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• iş adabı gereği disiplini elden bırakmak istemiyor amabi o kadarda sen üzülünce oda dayanamıyor sanırım sana.

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin,

• ne yaa ne demek istedin söyle lütfen..

• buradan uzatmayalım istersen ekle beni.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben istifimi bozmazdım, çünkü alınmadın diyerek daha da alınmana neden olur.

Bence o ne yapacağını şaşırmıştır :)

0|0
    0|0
    • evet alınmadın di mi diye tutturdukça ve bende inkar etmeye çalıştıkça iş benim açımdan daha zor oluyor, eve gelince deli gibi ağlıyorum, keşke ben de evet biraz bozuldum deseydim ne hissettiğimi anlatsaydım daha neler dediğini desem şaşırırsın da neyse, sonuçta birçok kişiyi gözlüyor birlikte çalışıyor, şen şakrak birisi aslında onlarada mı böyle bilmiyorum..

• yani tabi şakasına abarttım insan sevdiğine kıyar mı diye ama insan muhtemelen ilgi duyduğu kıza da bu kadar acımasız olabilir mi kine yaaa?

• Acımasızlık değil bu taviz vermeyen bir yapı, her kişinin duvarıfarklıdır, onun duvarı da böyle :)

• özür dilerim.

0|0
    0|0
  • kötü durum sevdiğim insanları üzersem gönlünü almak için uğraşırım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...